Facebook Pixel

Alavijas. Taikymas ir gydomosios savybės

Alavijas. Taikymas ir gydomosios savybės

Rekomenduojamas naudojimas:

   Išorinis naudojimas:  nudegimų gydymas; lytinių organų pūslelinės; psoriazė; seborėja

   Vidinis taikymas:  Diabetas

Kiti naudojimo būdai:

   Išorinis naudojimas:  papildomas vėžio gydymas (šalutinio spindulinės terapijos poveikio prevencija); kerpė Wilson; Flebitas/giliųjų venų trombozė; žaizdų gijimas

   Vidinis naudojimas: astma; ŽIV; imuniteto palaikymas; opa

Sultingi alijošiaus lapai buvo vertinami nuo seniausių laikų. Jie buvo naudojami nudegimams, žaizdoms ir infekcijoms gydyti bei kitoms odos ligoms gydyti. Gydomasis alavijas buvo vaizduojamas senoviniuose Pietų Afrikos urvų paveiksluose ir sklandė gandai, kad Aleksandras Makedonietis užvaldė Somalio salą, turėdamas vienintelį tikslą – turėti gausų joje rastą alavijo derlių.

Dažniausiai naudojamas. yra alavijo sultys ir gelis. Tačiau pati alavijo oda taip pat yra labai naudinga. Tai galingas vidurius laisvinantis vaistas, tačiau retai naudojamas, nes yra geresnių priemonių.

Kam šiandien naudojamas alavijas?

Milijonai žmonių patyrė, kad alavijų tepimas ant odos sumažina žaizdų ir nudegimų gijimo laiką.

Tačiau alavijas nėra toks veiksmingas gydant spinduliuotės ar vėžio pažeistą odą. Alavijas, deja, negali apsaugoti odos nuo spindulinės terapijos sukeltos žalos. Iki šiol atlikti keli tyrimai, kurie parodė, kad net didelės alavijo dozės nepadeda gerklės skausmui ir kaklo vėžiui gydyti.

Alavijas yra ne tik naudojamas nudegimams, bet ir plačiai žinomas kaip žaizdas gydantis agentas. Žmonių ir gyvūnų tyrimų rezultatai parodė teigiamus rezultatus. Žmonės, kenčiantys nuo pooperacinio skausmo po hemorojaus, pastebėjo, kad alavijo kremo naudojimas padėjo sumažinti skausmą ir pagreitinti sveikimą.  Taip pat buvo pastebėtas kremo su alaviju veiksmingumas nuo lytinių organų pūslelinės, plokščiosios kerpligės, psoriazės ir seborėjos.

Alavijų gelis taip pat naudojamas vidiniam naudojimui. Gelis gali padėti sergant 2 tipo diabetu ir opiniu kolitu. Kai kurie žmonės pastebėjo, kad reguliarus alavijo vartojimas gali sumažinti inkstų akmenų susidarymo riziką.

Alavijas taip pat rekomenduojamas kaip papildomas astmos gydymas, Skrandžio opoms ir bendrai imuniteto palaikymui, tačiau dar nėra pilnas įrodymas, kad jis veiksmingas šalinant šias ligas.

Vienas iš gelio su alaviju komponentų yra acemananas. Tyrimai su gyvūnais parodė, kad jis padeda stimuliuoti imuninę sistemą ir mažina viruso pralaidumą. Todėl manoma, kad alavijo gelis gali padėti gydyti ŽIV. Tačiau išsamūs jo savybių tyrimai imunodeficito aspektu dar nebuvo atlikti.

 

Alavijų poveikis įvairioms ligoms

Lyties organai pūslelinė

Dviejų savaičių tyrime, kuriame dalyvavo 60 šia liga sergančių vyrų, buvo pastebėtas alavijo kremo veiksmingumas. Eksperimento dalyviai kremą tepė 3 kartus per dieną 5 dienas. Panaudoję kremą vyrai pastebėjo, kad ant kūno sumažėjo apnašų skaičius, o 67% tiriamųjų sugebėjo visiškai išgyti per 2 savaites. Tame pačiame tyrime vyrai pažymėjo, kad alavijo kremas buvo daug veiksmingesnis nei alavijo gelis.

Seborėja

Seborėja yra labai dažna odos liga. Būdingi riebūs, raudoni ir pleiskanojantys išsiveržimai įvairiose veido vietose: antakiuose, akių vokuose, nosyje, ausyse, viršutinėje lūpoje, krūtinėje, kirkšnyse ir smakro srityje. 4–6 savaičių gydymas alavijų geliu gali padėti gydyti seborėją.

Psoriazė

В psoriazės gydymas Alavijų vaidmuo nėra visiškai suprantamas. Tačiau lėtinei psoriazei gydyti gydytojai rekomenduoja naudoti alavijo kremą. Tyrimai, kuriuose dalyvavo 60 vyrų ir 40 moterų, parodė gydymo su alavijo kremu veiksmingumą. Po jo vartojimo poveikis 60% tiriamųjų išliko apie metus. O 15% visai negrįžo prie kitų vaistų. Likusių tiriamųjų odos būklė žymiai pagerėjo ir beveik visiškai išnyko ligos simptomai.

Planšoji kerpligė


Wilsono liga kerpės yra lėtinė odos liga, kuriai būdingas niežulys ir pleiskanojančios apnašos ant odos. Jis gali išplisti į įvairias kūno dalis (riešą, kojas, liemenį, burną ir makštį).

Vidinis alavijo vartojimas parodė reikšmingą pacientų pagerėjimą per 1,5 savaitės. Teigiamus rezultatus pastebėjo ir tabletes vartoję pacientai, ir tie, kurie gelį vartojo probleminėms vietoms.

Diabetas

Puikus Alavijų sultys laikomos cukraus kiekį kraujyje mažinančiomis medžiagomis. Taip pat puikiai susidoroja su virškinamojo trakto ligomis, stiprina imuninę sistemą, ramina nervus. Tai svarbus veiksnys, nes diabetikams kategoriškai draudžiama nervintis. Numalšinkite paniką arba patirkite stresą. Alavijų sultys vertingos dėl savo flavonoidų, kurie leidžia organizmui atsispirti įvairiems virusams ir bakterijoms.

 Opinis kolitas

Alijošiuje yra polisacharidų, todėl jis puikiai tinka žarnyno opoms gydyti. O jo priešuždegiminis poveikis teigiamai veikia žarnyno būklę, padeda sumažinti skausmą. Alavijas mažina kitus Krono ligos simptomus. Aloe Vera sudėtyje yra daugiau nei 200 maistinių medžiagų, įskaitant vitaminus, mineralus, aminorūgštis ir fermentus, kurie padeda palaikyti jūsų sveikatą. Rekomenduojama vartoti 1 arbatinį šaukštelį. alavijo sultys prieš valgį.

Atsargumo priemonės

Retais atvejais gali sukelti alerginę reakciją, bet nieko daugiau. Nebuvo nustatyta jokių rimtų problemų nei išorėje, nei viduje. Alavijas yra visiškai saugus naujagimiams, nėščioms ar žindančioms moterims, taip pat tiems, kurie serga inkstų ar kepenų ligomis.

Verta pažymėti, kad diabeto gydymo alavijo sultimis rezultatai yra teigiami. verta sumažinti dozę, kad nesumažėtų cukraus kiekis kraujyje.

 

Turinys
 • Rekomenduojamas naudojimas:
 • Kiti naudojimo būdai:
 • Kam šiandien naudojamas alavijas?
 • Alavijų poveikis įvairioms ligoms
 • Lyties organai pūslelinė
 • Seborėja
 • Psoriazė
 • Planšoji kerpligė
 • Diabetas
 • Opinis kolitas
 • Atsargumo priemonės
Atsakomybės neigimas

Šis tinklaraštis nėra skirtas diagnozei, gydymui ar medicininėms konsultacijoms teikti. Informacija šiame tinklaraštyje pateikiama tik informaciniais tikslais. Dėl bet kokių medicininių ir su sveikata susijusių diagnozių ir gydymo kreipkitės į savo gydytoją. Šiame tinklaraštyje pateikta informacija neturėtų būti laikoma pasikonsultavimo su gydytoju pakaitalu. Šio tinklaraščio straipsniuose pateikti teiginiai apie konkrečius produktus nėra patvirtinami dėl ligų gydymo, diagnozavimo ar prevencijos.

Ar jums patiko šis įrašas?
0
0
Straipsnio komentarai
Nėra atsiliepimų
Pridėkite savo apžvalgą

Atsiliepimai bus rodomi po moderavimo.