Facebook Pixel

BIOTUS ir Starenki fondo labdaros akcija atnešė pirmuosius rezultatus

blagotvoritelnaya-akcziya-biotus-i-fonda-starenki

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad BIOTUS ir Starenki fondo labdaros akcija davė pirmųjų rezultatų. Ir išdidžiai galime teigti, kad pavyko surinkti lėšų 360 komplektų apsauginių kaukių senyvo amžiaus žmonėms, kurie yra registruoti teritoriniuose gyventojų socialinės apsaugos centruose. Sulaukėme daug teigiamų atsiliepimų ir padėkos žodžių iš savo klientų, kurie su mumis dalijasi socialine atsakomybe.

Netrukus visus rinkinius perduosime Starenki fondui ir parodysime fotoreportažą.

Pagyvenę žmonės yra ta kategorija, kuriai reikia ypatingos priežiūros ir kuriai koronaviruso pandemijos metu kyla didžiausias pavojus.

BIOTUS komanda nusprendė tokias akcijas rengti reguliariai, pervesdama reikiamas lėšas. saugoti ir palaikyti sveikatą tiems, kuriems yra daugiau visko, ko jums reikia.

Ačiū visiems, kurie dalyvavo BIOTUS ir Starenki fondo labdaros akcijoje

Atsakomybės neigimas

Šis tinklaraštis nėra skirtas diagnozei, gydymui ar medicininėms konsultacijoms teikti. Informacija šiame tinklaraštyje pateikiama tik informaciniais tikslais. Dėl bet kokių medicininių ir su sveikata susijusių diagnozių ir gydymo kreipkitės į savo gydytoją. Šiame tinklaraštyje pateikta informacija neturėtų būti laikoma pasikonsultavimo su gydytoju pakaitalu. Šio tinklaraščio straipsniuose pateikti teiginiai apie konkrečius produktus nėra patvirtinami dėl ligų gydymo, diagnozavimo ar prevencijos.

Ar jums patiko šis įrašas?
0
0
Straipsnio komentarai
Nėra atsiliepimų
Pridėkite savo apžvalgą

Atsiliepimai bus rodomi po moderavimo.