Facebook Pixel

Kuo vitaminai vyrams skiriasi nuo moterų?

Kuo vitaminai vyrams skiriasi nuo moterų?

Skirtumas tarp vyrų ir moterų yra labai didelis ir jis pasireiškia pažodžiui viskuo. Taigi, jei esame tokie skirtingi, ar tai reiškia, kad negalime vartoti tų pačių vitaminų kompleksų?

Iš esmės galime sakyti, kad vyrams ir moterims reikia tų pačių vitaminų ir mikroelementų, skiriasi dozės ir vartojimo dažnumas.

p>

Vyrams geležies reikia mažiau nei moterims, o normos perteklius yra gana pavojingas. Bet stipriajai pusei boro reikia daugiau dėl šio elemento gebėjimo sumažinti prostatos vėžio riziką (labai rimtas rodiklis – beveik 65 proc.). Boras taip pat gerina atmintį ir koncentraciją. Kitas svarbus elementas vyrams – cinko, jis normalizuoja prostatos liaukos darbą. Šie elementai naudingi ir moterų sveikatai, tik jiems reikia labai mažos koncentracijos organizme.

Manoma, kad vyrams svarbiausi yra vitaminai B, A, C, E + lipoinė rūgštis, vitaminas N ir biotinas (vitaminas H).

Kaip dažnai reikia vartoti vitaminus vyrams , taip pat kokių vitaminų ar kompleksų tai turėtų būti, pasiteiraukite savo gydytojo. remiantis testais ir jūsų dabartine būkle.

Atsakomybės neigimas

Šis tinklaraštis nėra skirtas diagnozei, gydymui ar medicininėms konsultacijoms teikti. Informacija šiame tinklaraštyje pateikiama tik informaciniais tikslais. Dėl bet kokių medicininių ir su sveikata susijusių diagnozių ir gydymo kreipkitės į savo gydytoją. Šiame tinklaraštyje pateikta informacija neturėtų būti laikoma pasikonsultavimo su gydytoju pakaitalu. Šio tinklaraščio straipsniuose pateikti teiginiai apie konkrečius produktus nėra patvirtinami dėl ligų gydymo, diagnozavimo ar prevencijos.

Ar jums patiko šis įrašas?
0
0
Straipsnio komentarai
Nėra atsiliepimų
Pridėkite savo apžvalgą

Atsiliepimai bus rodomi po moderavimo.