Facebook Pixel

Nuostabi uoga – acai

Nuostabi uoga – acai

Asai – turtingiausias antioksidantų kiekis Žemėje. Tai vaistas nuo senatvės, kuris dabar populiarus visame pasaulyje.

Acai Uogų sultys, plačiai naudojamos kosmetologijoje, yra nuostabi odos ir plaukų drėkinimo priemonė.

Acai aliejus yra gana retas, ypač natūralus pačių uogų sėklų aliejus (o ne alyvuogių aliejus, įpiltas uogos). Tai nepakeičiamas kosmetikos ir medicinos produktas. Namuose uogos – Brazilijos, acai aliejus naudojamas odos ligoms gydyti. Iš jo gaminu kaukes, losjonus ir įvairius losjonus.

Maisto gaminime acai uogas gurmanai vertina dėl ypatingo skonio. Be to, yra keletas nuomonių apie tai, ką ši uoga primena: nuo balandžių ir gervuogių, raudonųjų vynuogių iki riešutų su šokoladu. Tai tikrai skanus priedas prie jūsų kasdienio raciono.

Tačiau pagrindinis acai naudojimas (nesvarbu, šviežias ar džiovintas, sultyse ir pan.) – Tai kova su senatve. Moterims ši uoga yra nepamainoma menopauzės metu. Vyrams šį priedą patariama vartoti prostatito ir impotencijos profilaktikai.

Atsakomybės neigimas

Šis tinklaraštis nėra skirtas diagnozei, gydymui ar medicininėms konsultacijoms teikti. Informacija šiame tinklaraštyje pateikiama tik informaciniais tikslais. Dėl bet kokių medicininių ir su sveikata susijusių diagnozių ir gydymo kreipkitės į savo gydytoją. Šiame tinklaraštyje pateikta informacija neturėtų būti laikoma pasikonsultavimo su gydytoju pakaitalu. Šio tinklaraščio straipsniuose pateikti teiginiai apie konkrečius produktus nėra patvirtinami dėl ligų gydymo, diagnozavimo ar prevencijos.

Ar jums patiko šis įrašas?
0
0
Straipsnio komentarai
Nėra atsiliepimų
Pridėkite savo apžvalgą

Atsiliepimai bus rodomi po moderavimo.