Folio rūgšties nauda

Folio rūgšties nauda

Folio rūgštis

Sveikas’Aš esu mama ir kūdikis.

Tsya rūgštis turėtų būti iki vitamino B grupės Jį sintetina žarnyno mikroflora, taip pat patenka į ežio organizmą. Vaughan  pirmą kartą buvo pastebėta iš žalių roslino lapų, iš čia ir kilo pavadinimas (lot. Folium – lapas). Didelės folio rūgšties koncentracijos yra žaliose rožėse – kopūstai, špinatai, šparaginės pupelės, petražolės. Ale, nesistebėkite kaina, nepakanka rūgšties – viena iš labiausiai paplitusių hipotaminozių. Jis reguliuoja kraujodaros procesus, yra būtinas normaliam kraujo krešėjimui, atsižvelgiant į hemoglobino sintezę. Šis kremas, kurio rūgštis atlieka svarbų vaidmenį baltymų mainuose, augimo ir vystymosi procese. Jis turi teigiamą poveikį riebalų apykaitai kepenyse, cholesterolio apykaitai ir daugeliui vitaminų. Vaughn  pakeičia potencialiai negausių aminorūgščių, vadinamųjų „homocisteininų“, kiekį kraujyje, dėl kurių padidėja širdies liga.

Moterims ypač reikalinga  folio rūgštis, oskіlki її defіtsit pіd h vagіtnostі gali sukelti priekinius šlaitus ir tolesnę fizinę bei rozumovoy vaiko išvaizdą. Її rekomenduoti kaip prevencinę priemonę vaisiaus nervinio vamzdelio defektų atsiradimui nėštumo planavimo metu ir 1 nėštumo trimestre. Solgar "Folio rūgštis" paruoštas iš natūralaus dzherelio, & nbsp; nepridedant jokių sintetinių konservantų ar barvnikų. Rūgšties ir daug kitų vitaminų galite įsigyti mūsų biotus.ua parduotuvėje .ua/vitaminy/solgar.html'>Solgar :   užaugti, įsk. moterys nėštumo ir žindymo laikotarpiu, 400 mg.  Tą dieną, kai gausiu.

Atsakomybės neigimas

Šis tinklaraštis nėra skirtas diagnozei, gydymui ar medicininėms konsultacijoms teikti. Informacija šiame tinklaraštyje pateikiama tik informaciniais tikslais. Dėl bet kokių medicininių ir su sveikata susijusių diagnozių ir gydymo kreipkitės į savo gydytoją. Šiame tinklaraštyje pateikta informacija neturėtų būti laikoma pasikonsultavimo su gydytoju pakaitalu. Šio tinklaraščio straipsniuose pateikti teiginiai apie konkrečius produktus nėra patvirtinami dėl ligų gydymo, diagnozavimo ar prevencijos.

Ar jums patiko šis įrašas?
0
0
Straipsnio komentarai
Nėra atsiliepimų
Pridėkite savo apžvalgą

Atsiliepimai bus rodomi po moderavimo.