Facebook Pixel

Glutationas ir jo trūkumas organizme

Glutationas ir jo trūkumas organizme

Šiuolaikinis pasaulis daro didelį neigiamą poveikį žmogaus organizmui. Kenksmingų veiksnių daugėja taip sparčiai, kad žmogaus organizmas tiesiog nespėja prisitaikyti ir sukurti apsauginių mechanizmų. Jam reikia pagalbos!

Glutationas – tai antioksidantas, kuris padės susidoroti su daugybe žalingų poveikių. Pakankamas šios medžiagos kiekis organizme padės kovoti su greitu senėjimu, sumažins riziką susirgti vėžiu, širdies ir kraujagyslių ligomis, o tai dar ne glutationo pagalba, vaistas vartojamas ir šių ligų gydymui.

Kokiais atvejais rekomenduojama vartoti vaistą? Lėtinio nuovargio sindromas, inkstų ir kepenų ligos, įvairios autoimuninės ligos, astma, artritas.

Sumažėjus glutationo kiekiui organizme, kaupiasi toksinai, kurie savo ruožtu dar labiau mažina medžiaga. Šio antioksidanto su maistu gauti neįmanoma, mūsų organizmas turi pats pasigaminti šią medžiagą. Gali padėti specialių vaistų vartojimas.

Atsakomybės neigimas

Šis tinklaraštis nėra skirtas diagnozei, gydymui ar medicininėms konsultacijoms teikti. Informacija šiame tinklaraštyje pateikiama tik informaciniais tikslais. Dėl bet kokių medicininių ir su sveikata susijusių diagnozių ir gydymo kreipkitės į savo gydytoją. Šiame tinklaraštyje pateikta informacija neturėtų būti laikoma pasikonsultavimo su gydytoju pakaitalu. Šio tinklaraščio straipsniuose pateikti teiginiai apie konkrečius produktus nėra patvirtinami dėl ligų gydymo, diagnozavimo ar prevencijos.

Ar jums patiko šis įrašas?
0
0
Straipsnio komentarai
Nėra atsiliepimų
Pridėkite savo apžvalgą

Atsiliepimai bus rodomi po moderavimo.