Facebook Pixel

Žirnių baltymai yra nepakeičiamas produktas vegetarams ir veganams sportininkams

Žirnių baltymai yra nepakeičiamas produktas vegetarams ir veganams sportininkams

Žirnių baltymai – tai vienas iš sporto mitybos produktų. Labai išgrynintas izoliatas, kurio baltymų kiekis yra 88-90%. Svarbu tai, kad tai vegetariškas ir veganiškas produktas, tinkantis kiekvienam, pasisavinamas 98%.

Nepakeičiamos aminorūgštys, kurios būtinos intensyvių treniruočių metu, daro šį produktą labai efektyvų. Žirnių baltymai – tikras arginino kiekio čempionas, kuris padeda išsiskirti augimo hormonui.

Produkte taip pat yra lizino ir glutamino, be kurių šiandien neapsieina joks sportininkas. Svarbus šio baltymo naudojimo pranašumas yra tai, kad jis neturi įtakos testosterono lygiui, todėl jis yra patrauklus sportininkams vyrams.

Žirniai – tai nėra alergenas, šis produktas neturi kontraindikacijų, todėl tinka visiems.

Žirnių baltymus galite įsigyti miltelių pavidalu – populiariausias naudojimo būdas – pasigaminkite baltymų kokteilį.

Atsakomybės neigimas

Šis tinklaraštis nėra skirtas diagnozei, gydymui ar medicininėms konsultacijoms teikti. Informacija šiame tinklaraštyje pateikiama tik informaciniais tikslais. Dėl bet kokių medicininių ir su sveikata susijusių diagnozių ir gydymo kreipkitės į savo gydytoją. Šiame tinklaraštyje pateikta informacija neturėtų būti laikoma pasikonsultavimo su gydytoju pakaitalu. Šio tinklaraščio straipsniuose pateikti teiginiai apie konkrečius produktus nėra patvirtinami dėl ligų gydymo, diagnozavimo ar prevencijos.

Ar jums patiko šis įrašas?
0
0
Straipsnio komentarai
Nėra atsiliepimų
Pridėkite savo apžvalgą

Atsiliepimai bus rodomi po moderavimo.