Facebook Pixel

Kaip išgydyti psoriazę?

Kaip išgydyti psoriazę?

Kas yra psoriazė?

Tai labai dažna odos liga, kuriai būdingas bėrimas ir odos pleiskanojimas, kurį sukelia didelis negyvų susikaupimas. odos ląstelės. Be odos, psoriazė gali sukelti uždegimines artrito formas ir paveikti nagų būklę.

Psoriazės pažeista oda atrodo paraudusi su bėrimu arba balkšva danga. Psoriazė dažniausiai atsiranda ant riešo, alkūnių, kelių, sėdmenų ir kulkšnių. Ant nagų žvynelinė pasireiškia dėmių ar taškelių pavidalu, nagai gali pasidengti vagelėmis arba pasikeisti spalva. Psoriazė taip pat gali pažeisti sąnarius ir sukelti psoriazinį artritą.

Kas sukelia psoriazę?

Psoriazę sukelia negyvų ląstelių kaupimasis viršutiniame kūno sluoksnyje. oda per greitai. Sergant šia dermatoze, odos ląstelių dalijimasis vyksta beveik trisdešimt kartų greičiau nei sveikame organizme. Kadangi jie nespėja visiškai subręsti, susilpnėja tarpląsteliniai kontaktai. Dėl to susidaro būdingos žvyneliai. Žvyneline suserga žmonės, turintys tam tikrą genetinį polinkį. Šios ligos genetinį ryšį patvirtina ir stebėjimas, kurio metu nustatyta, kad 36% sergančiųjų žvyneline šeimose vienas ar keli artimieji taip pat yra užsikrėtę žvyneline. Nors psoriazės priežastis gali būti genetinė, yra keletas veiksnių, galinčių sukelti arba prisidėti prie psoriazės išsivystymo, tarp jų: baltymų trūkumas organizme, žarnyno toksikozė, kepenų funkcijos sutrikimas, alkoholio vartojimas, per didelis gyvūnų vartojimas. riebalai, įvairūs mitybos veiksniai ir stresas.

Kokios dietos turėčiau laikytis sergant psoriaze?

Ribokite suvartojamo cukraus kiekį ir padidinkite skaidulų kiekį. turtingas maistas, pavyzdžiui, daržovės, pupelės, vaisiai ir nesmulkinti grūdai. Maistinės skaidulos padės iš žarnyno pašalinti toksinus, kurie gali sukelti psoriazę.

Apribokite mėsos ir gyvulinių riebalų suvartojimą ir padidinkite gėlavandenių žuvų (lašišos, skumbrės, silkės, otų ir kt.) . Žmonių, sergančių žvyneline, odoje patogenų, žinomų kaip leukotrienai (uždegiminiai mediatoriai), gaminasi daug daugiau nei įprastai. Šios toksiškos medžiagos yra gaunamos iš arachidono rūgšties. Kadangi arachidono rūgštis randama tik gyvūnų audiniuose, būtina apriboti gyvūninės kilmės produktų, ypač mėsos, gyvulinių riebalų ir pieno produktų, vartojimą.

Venkite vartoti alkoholinius gėrimus, nes žinoma, kad alkoholis žymiai pablogina psoriazę. Alkoholis neigiamai veikia psoriazę, nes padidina žarnyno toksinų, galinčių paskatinti psoriazės vystymąsi, pasisavinimą.

Kokius maisto papildus galiu vartoti sergant žvyneline (psoriazės simptomams palengvinti) ?

Pagrindiniai priedai. Didelės dozės vitaminų ir mineralų formulė; Vitaminas D3 2000-5000 TV; Žuvų taukai, EPA+DHA 1 000–3 000 mg per dieną.

Žuvų taukai, kuriame gausu eikozapentaeno rūgšties (EPA) ir dokozaheksaeno rūgšties  (DHR), kurie labai padeda pašalinti psoriazę. Mokslininkai įrodė, kad reikalinga EPA dozė yra 1,8 g ir 1,2 g DHR (3000 mg EPA + DHR) per dieną.

Celadrin  – formulė, gauta iš esterifikuotų riebalų rūgščių, gautų iš galvijų taukų. Unikalios ugniažolės, kaip natūralios kilmės produkto, savybės yra šios: gebėjimas greitai ir be šalutinio poveikio sumažinti uždegimą ir skausmą, kaip įrodo klinikiniai tyrimai, paskelbti visame pasaulyje žinomame žurnale „Journal of Rheumatology“. Galima įsigyti kaip kremai ir kapsulės. Kliniškai įrodyta, kad celarinas duoda rezultatų gydant psoriaze sergančius pacientus. Kaip kremas tepamas ant pažeistų vietų du kartus per dieną. Vaisto dozė kapsulėse – trys želatinos kapsulės per dieną.

 

 Kaip sužinoti, ar rekomendacijos veikia?

Patobulinimai turėtų būti matomi jau po pirmųjų dviejų naudojimo savaičių. Po klinikinių tyrimų su Celadrin kremu dauguma tiriamųjų pastebėjo reikšmingą odos būklės pagerėjimą per pirmąsias dvi naudojimo savaites. Gydymas dieta paprastai užtrunka daug ilgiau, todėl geriausias būdas – tai yra abiejų gydymo būdų derinimas.

 

Turinys
  • Kas yra psoriazė?
  • Kas sukelia psoriazę?
  • Kokios dietos turėčiau laikytis sergant psoriaze?
  • Kokius maisto papildus galiu vartoti sergant žvyneline (psoriazės simptomams palengvinti) ?
  • Kaip sužinoti, ar rekomendacijos veikia?
Atsakomybės neigimas

Šis tinklaraštis nėra skirtas diagnozei, gydymui ar medicininėms konsultacijoms teikti. Informacija šiame tinklaraštyje pateikiama tik informaciniais tikslais. Dėl bet kokių medicininių ir su sveikata susijusių diagnozių ir gydymo kreipkitės į savo gydytoją. Šiame tinklaraštyje pateikta informacija neturėtų būti laikoma pasikonsultavimo su gydytoju pakaitalu. Šio tinklaraščio straipsniuose pateikti teiginiai apie konkrečius produktus nėra patvirtinami dėl ligų gydymo, diagnozavimo ar prevencijos.

Ar jums patiko šis įrašas?
0
0
Straipsnio komentarai
Nėra atsiliepimų
Pridėkite savo apžvalgą

Atsiliepimai bus rodomi po moderavimo.