Kodėl geriau pirkti Solgar hialurono rūgštį?

Didelė hialurono rūgšties koncentracija randama jungiamajame ir epitelio audiniuose, taip pat akies obuolio audiniuose. Farmacijos pramonėje hialurono rūgštis išgaunama iš gaidžio šukos arba dirbtinai gaminama laboratorijoje.

 Hialurono rūgštis naudojama sergant sąnarių ligomis, tokiomis kaip osteoartritas; oftalmologijoje – kataraktos ir ragenos persodinimo operacijų metu; plastinėje chirurgijoje – lūpų užpildas; žaizdoms, nudegimams, opoms gydyti; odai drėkinti.

Solgar hialurono rūgštyje nėra konservantų, dirbtinių dažiklių, glitimo, kazeino, sojų. Skiriasi kokybe ir efektyvesniais veiksmais, palyginti su panašiais kitų prekių ženklų produktais (4,5 įvertinimas 5 balų skalėje). Remiantis per 5 metus vykdytomis apklausomis, Solgar hialurono rūgštį vartojančių žmonių sveikata ir išvaizda labai pagerėjo.

Atsakomybės neigimas

Šis tinklaraštis nėra skirtas diagnozei, gydymui ar medicininėms konsultacijoms teikti. Informacija šiame tinklaraštyje pateikiama tik informaciniais tikslais. Dėl bet kokių medicininių ir su sveikata susijusių diagnozių ir gydymo kreipkitės į savo gydytoją. Šiame tinklaraštyje pateikta informacija neturėtų būti laikoma pasikonsultavimo su gydytoju pakaitalu. Šio tinklaraščio straipsniuose pateikti teiginiai apie konkrečius produktus nėra patvirtinami dėl ligų gydymo, diagnozavimo ar prevencijos.

Ar jums patiko šis įrašas?
0
0
Straipsnio komentarai
Nėra atsiliepimų
Pridėkite savo apžvalgą

Atsiliepimai bus rodomi po moderavimo.