„Solgar Company“ – pajuskite gyvenimo energiją!

„Solgar Company“ – pajuskite gyvenimo energiją!

(Įmonė įkurta 1947 m.)

Vitaminai, Solgar – Tai yra būtent tai, ko jums reikia, jei norite gauti tikrai aukštos kokybės produktą. Solgar – tai auksinis kokybės standartas maisto papildų pasaulyje. Gausus asortimentas (daugiau nei 450 prekių) leis išsirinkti reikiamą prekę ir būti tikriems – būsite patenkinti rezultatu.

Solgar Company ne tik nuolat plečia ir atnaujina gaminių asortimentą, bet ir atlieka tyrimus esamoms formulėms tobulinti. Įmonės specialistai nuolat vykdo tyrimus ir plėtrą.

Pagrindinis – pateikti vartotojui aukščiausios kokybės gaminį, todėl gamybos cikle dalyvauja tik pažangiausia įranga. Neatsiejama gamybos dalis taip pat yra kelių lygių kokybės kontrolės sistema – nuo žaliavos iki galutinio produkto.

Vanduo – biologiškai aktyvių priedų gamybos pagrindas. „Solgar“ gamyklose įrengti geriausi atvirkštinio osmoso vandens valymo įrenginiai.

Pramoninė oro valymo sistema pašalina 99,9 % ore esančių dalelių. Oro ir vandens kokybę nuolat stebi speciali įmonės laboratorija.

Solgar produktai pelnė pripažinimą 60 šalių. 

Atsakomybės neigimas

Šis tinklaraštis nėra skirtas diagnozei, gydymui ar medicininėms konsultacijoms teikti. Informacija šiame tinklaraštyje pateikiama tik informaciniais tikslais. Dėl bet kokių medicininių ir su sveikata susijusių diagnozių ir gydymo kreipkitės į savo gydytoją. Šiame tinklaraštyje pateikta informacija neturėtų būti laikoma pasikonsultavimo su gydytoju pakaitalu. Šio tinklaraščio straipsniuose pateikti teiginiai apie konkrečius produktus nėra patvirtinami dėl ligų gydymo, diagnozavimo ar prevencijos.

Ar jums patiko šis įrašas?
0
0
Straipsnio komentarai
Nėra atsiliepimų
Pridėkite savo apžvalgą

Atsiliepimai bus rodomi po moderavimo.