Facebook Pixel

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad atidarytas dar vienas BIOTUS vitaminų platinimo punktas, dabar Odesoje

Мы рады сообщить, что открыт еще один Пункт выдачи витаминов BIOTUS, теперь в г. Одесса.

Jau spalio mėnesį Odesos gyventojai ir miesto svečiai gali savarankiškai atsiimti internetinėje parduotuvėje atliktus užsakymus, nepermokėdami už pristatymo paslaugas.

 

Paėmimo vieta yra:

Prekybos centras „Crystal“, 1 aukšte

g. Srednefontanskaya, 19g

g. Odesa

Darbo laikas: P-Š 9.00-20.00, Sek 10.00-19.00

 

Naujo punkto atidarymo garbei BIOTUS pirmiesiems 100 klientų, atvykusių atsiimti savo užsakymo Odesoje, dovanoja nedidelę dovanėlę - apsauginių medicininių kaukių pakuotę (10 vnt. ). 

Primename, kad šiandien galima užsisakyti vitaminų, palaikančių ir apsaugančių organizmą nuo COVID ligos – vitaminas C, vitaminas D3, cinkas, įvairūs multivitaminų kompleksai. Taip pat yra - medicininės kaukės, dezinfekavimo priemonės, greitieji testai dėl koronaviruso.

Užsisakykite vitaminus internetinėje parduotuvėje, spauskite mygtuką „ Atsiimti Odesa. Ir pakuotė jau pakeliui pas jus!

Mūsų klientai žino, kad BIOTUS prioritetas yra kokybiškas pasirinkimas ir greitas vitaminų pristatymas. Tikėkitės naujų išdavimo taškų Ukrainos miestuose!

Atsakomybės neigimas

Šis tinklaraštis nėra skirtas diagnozei, gydymui ar medicininėms konsultacijoms teikti. Informacija šiame tinklaraštyje pateikiama tik informaciniais tikslais. Dėl bet kokių medicininių ir su sveikata susijusių diagnozių ir gydymo kreipkitės į savo gydytoją. Šiame tinklaraštyje pateikta informacija neturėtų būti laikoma pasikonsultavimo su gydytoju pakaitalu. Šio tinklaraščio straipsniuose pateikti teiginiai apie konkrečius produktus nėra patvirtinami dėl ligų gydymo, diagnozavimo ar prevencijos.

Ar jums patiko šis įrašas?
0
0
Straipsnio komentarai
Nėra atsiliepimų
Pridėkite savo apžvalgą

Atsiliepimai bus rodomi po moderavimo.