Facebook Pixel

Mes gerėjame už jus!

Mes gerėjame už jus!

Gerbiami klientai ir partneriai! 

Visada stengiamės, kad būtume jums geresni, tačiau dabar planuojame toliau tobulinti savo interneto portalą . Atsiprašome už technines problemas, kurios neišvengiamai lydi programinės įrangos pakeitimą geresne. Šiuo atžvilgiu gali atsirasti periodinių gedimų ir sumažėti puslapio įkėlimo greitis. Šie nepatogumai tęsis  kelios dienos. Kaip žinote, esame įpratę dirbti greitai ir tiksliai, todėl patys pavargome nuo problemų, bet laikomės iš paskutinių jėgų!

Ačiū! tavo supratimui! Pažadame, kad naujoji programinė įranga paspartins aptarnavimą ir mūsų internetinėje parduotuvėje pristatys naujas funkcijas, kurias tikrai įvertinsite.

 >

Atsakomybės neigimas

Šis tinklaraštis nėra skirtas diagnozei, gydymui ar medicininėms konsultacijoms teikti. Informacija šiame tinklaraštyje pateikiama tik informaciniais tikslais. Dėl bet kokių medicininių ir su sveikata susijusių diagnozių ir gydymo kreipkitės į savo gydytoją. Šiame tinklaraštyje pateikta informacija neturėtų būti laikoma pasikonsultavimo su gydytoju pakaitalu. Šio tinklaraščio straipsniuose pateikti teiginiai apie konkrečius produktus nėra patvirtinami dėl ligų gydymo, diagnozavimo ar prevencijos.

Ar jums patiko šis įrašas?
0
0
Straipsnio komentarai
Nėra atsiliepimų
Pridėkite savo apžvalgą

Atsiliepimai bus rodomi po moderavimo.