Facebook Pixel

Paskutinis žiemos mėnuo – laikas pradėti gerti plaukų vitaminus

Paskutinis žiemos mėnuo – laikas pradėti gerti plaukų vitaminus

Vasario mėn. Ukrainoje – Tai mėnuo, kai vaisių ir daržovių nauda tampa vis sunkesnė. Produktų kokybė, kaip ir jų laikymo sąlygos neleidžia mums gauti visiems reikalingų vitaminų ir mikroelementų, tik iš maisto.

Silpinamas ilgos ir šaltos žiemos organizmas vitaminų trūkumą gali rodyti įvairiais būdais. Dažniausias simptomas yra išvaizdos pablogėjimas ir plaukų slinkimas.

Vitaminai plaukams – Tai kompleksai, sukurti specialiai kūnui maitinti ir suteikti galimybę visada išlikti gražiai. Stresą, orą ir net nelabai sveiką gyvenimo būdą galima ir reikia neutralizuoti maisto papildais ir vitaminais. Gražūs, stori, žvilgantys plaukai – tai pirmasis viliojimo ženklas, kuris visada matomas. Beveik neįmanoma užmaskuoti susilpnėjusių plaukų (nuolat nešioti kepures nėra išeitis). Atminkite, kad bet kokie išoriniai – tai tik kūno viduje egzistuojančių problemų atgarsiai.

Pasirinkite ir Biotus internetinėje parduotuvėje galite įsigyti plaukų vitaminų iš pirmaujančių pasaulio gamintojų.

Atsakomybės neigimas

Šis tinklaraštis nėra skirtas diagnozei, gydymui ar medicininėms konsultacijoms teikti. Informacija šiame tinklaraštyje pateikiama tik informaciniais tikslais. Dėl bet kokių medicininių ir su sveikata susijusių diagnozių ir gydymo kreipkitės į savo gydytoją. Šiame tinklaraštyje pateikta informacija neturėtų būti laikoma pasikonsultavimo su gydytoju pakaitalu. Šio tinklaraščio straipsniuose pateikti teiginiai apie konkrečius produktus nėra patvirtinami dėl ligų gydymo, diagnozavimo ar prevencijos.

Ar jums patiko šis įrašas?
0
0
Straipsnio komentarai
Nėra atsiliepimų
Pridėkite savo apžvalgą

Atsiliepimai bus rodomi po moderavimo.