Facebook Pixel

Gerti ar negerti vitaminų nėštumo metu?

Gerti ar negerti vitaminų nėštumo metu?

Iš esmės visi su nėštumu susiję klausimai yra prieštaringi ir į juos nėra vienareikšmių atsakymų. Nėštumo metu kiekvienai moteriai buvo ir yra aktualūs mitybos, sporto, leistinų krūvių, būtinų papildomų preparatų klausimai.

Šiuolaikinis gyvenimo būdas, maisto kokybė, ekologija ir daugelis kitų faktorių, deja, sveikatos neprideda, o viskas kartu veda prie to, kad moters kūnui reikia pagalbos. Vidutinė Ukrainos moteris pagal apibrėžimą gauna mažiau vitaminų ir mineralų, nei reikia, o kalbant apie dvi gyvybes, šis trūkumas tampa kritinis. Tačiau neturėtume pamiršti, kad vitaminų perteklius gali būti ne mažiau žalingas abiems nei jų trūkumas.

Prieš pradedant vartoti net labiausiai subalansuotą ir aukštos kokybės vitaminų kompleksai nėščiosioms, reikia vykti pilnam tyrimui ir gauti rekomendacijas iš savo gydytojo. Tik tokiu atveju vitaminai ir mineralai bus naudingi jums ir jūsų negimusiam vaikui.

Atsakomybės neigimas

Šis tinklaraštis nėra skirtas diagnozei, gydymui ar medicininėms konsultacijoms teikti. Informacija šiame tinklaraštyje pateikiama tik informaciniais tikslais. Dėl bet kokių medicininių ir su sveikata susijusių diagnozių ir gydymo kreipkitės į savo gydytoją. Šiame tinklaraštyje pateikta informacija neturėtų būti laikoma pasikonsultavimo su gydytoju pakaitalu. Šio tinklaraščio straipsniuose pateikti teiginiai apie konkrečius produktus nėra patvirtinami dėl ligų gydymo, diagnozavimo ar prevencijos.

Ar jums patiko šis įrašas?
0
0
Straipsnio komentarai
Nėra atsiliepimų
Pridėkite savo apžvalgą

Atsiliepimai bus rodomi po moderavimo.