Facebook Pixel

Kalcio preparatai vaikams

Kalcio preparatai vaikams

Visi žinome apie kalcio svarbą kiekvieno žmogaus organizmui. Vitaminų ir mineralų trūkumas vaikams pasireiškia pakankamai greitai ir sukelia rimtų raidos bei sveikatos problemų.

Vaikai nuolat auga, todėl ir kalcio poreikis yra pastovus. Aktyvaus augimo periodais reikia rimčiau papildyti šį mineralą.

Vaikų kalcio trūkumą gali lemti netinkama mityba, ir tai ne tik pieno produktų trūkumas maiste, kalcio randama žalumynai, riešutai ir kiti maisto produktai, kurie turėtų būti kasdieniame meniu. Taip pat trūkumą gali sukelti lėtinės kepenų, inkstų ligos, reumatas ir hormoniniai sutrikimai.

Ar žinote, kad prastas vaiko miegas gali būti kalcio trūkumo simptomas? Jei jūsų kūdikis ar paauglys pradėjo blogai miegoti, nepanikuokite, galbūt šiuo metu jūsų stebuklas aktyviai auga ir jam tiesiog reikia papildomo kalcio.

Kalcis vaikams dabar siūlomas kaip saldainis. Juokingi gyvūnėliai tikrai patiks vaikui ir jis mielai išgers „vaistus“; kiekvieną dieną. Paklauskite savo pediatro ir ateikite į Biotus kokybiškų vitaminų jūsų kūdikiui.

Atsakomybės neigimas

Šis tinklaraštis nėra skirtas diagnozei, gydymui ar medicininėms konsultacijoms teikti. Informacija šiame tinklaraštyje pateikiama tik informaciniais tikslais. Dėl bet kokių medicininių ir su sveikata susijusių diagnozių ir gydymo kreipkitės į savo gydytoją. Šiame tinklaraštyje pateikta informacija neturėtų būti laikoma pasikonsultavimo su gydytoju pakaitalu. Šio tinklaraščio straipsniuose pateikti teiginiai apie konkrečius produktus nėra patvirtinami dėl ligų gydymo, diagnozavimo ar prevencijos.

Ar jums patiko šis įrašas?
0
0
Straipsnio komentarai
Nėra atsiliepimų
Pridėkite savo apžvalgą

Atsiliepimai bus rodomi po moderavimo.