Manifest disbakteriozė suaugusiems / Disbakteriozės pasireiškimai suaugusiems

Normali žarnyno mikroflora  svarbi ir sveikiems žmonėms, šukės viso organizmo darbui. Tačiau ne visos žarnyne gyvenančios bakterijos yra originalios. Pagrindinės bakterijos atlieka svarbias funkcijas – smarvės padeda organizmui apsaugoti organizmą nuo škidlivih bakterijų, toksinų, taip pat padeda žmogaus organizmui persisunkti apsinuodijimui, gauti vitaminų ir baltymų. Išsiliejusios bakterijos vibruoja rūgimo ir puvimo produktus, pasireiškia disbakteriozės simptomai (tulžis pilve, vidurių pūtimas – pilvo pūtimas, fiksavimas, nuobodulys, viduriavimas).

žarnynas yra lengvai pažeidžiamas netinkamai valgant, vartojant antibiotikus, stresą ir kitus veiksnius, kurie sukelia disbakteriozę, dėl kurios pakinta rudųjų bakterijų skaičius ir daugėja aukštųjų bakterijų.

Jūs. gali apsipirkti «Kelių – Bilion Dofilus Plus» -probiotikas iš įmonės Solgar – tinka stosuvanni, nes skatina sveiką žarnyno mikroflorą ir užkerta kelią disbakteriozei. ir lakto – bakterijos, kurios prisideda prie burnos žarnyno mikrofloros, taip pat polisacharidas, kuris yra gyva bifido terpė – ir lakto – žarnyno bakterijos.

Unikali virobnitsa technologija Solgar probiotikai (metro kapsuliavimo technika) užtikrina maksimalų probiotiko veiksmingumą, kad bakterijos nesubyrėtų į kanalą ir žarnas.

Taip pat svarbu pažymėti, kad šį probiotiką gali vartoti žmonės, netoleruojantys laktozės.

«Keli – Milijardas Dofilus Plus» lengva laikyti, šukių nereikia laikyti šaldytuve.

Atsakomybės neigimas

Šis tinklaraštis nėra skirtas diagnozei, gydymui ar medicininėms konsultacijoms teikti. Informacija šiame tinklaraštyje pateikiama tik informaciniais tikslais. Dėl bet kokių medicininių ir su sveikata susijusių diagnozių ir gydymo kreipkitės į savo gydytoją. Šiame tinklaraštyje pateikta informacija neturėtų būti laikoma pasikonsultavimo su gydytoju pakaitalu. Šio tinklaraščio straipsniuose pateikti teiginiai apie konkrečius produktus nėra patvirtinami dėl ligų gydymo, diagnozavimo ar prevencijos.

Ar jums patiko šis įrašas?
0
0
Straipsnio komentarai
Nėra atsiliepimų
Pridėkite savo apžvalgą

Atsiliepimai bus rodomi po moderavimo.