Facebook Pixel

Pati sveikiausia daržovė

Pati sveikiausia daržovė

Amerikos mitybos specialistai padarė išvadą, kad žiediniai kopūstai yra daug naudingesni nei daugelis kitų daržovių. Taip yra dėl to, kad kopūstų veislių sudėtyje yra beveik visų rūšių mikroelementų ir vitaminų, kurių reikia organizmui. Taip pat svarbu, kad nebūtų problemų su šios daržovės virškinimu. Beje, jis laikomas pačiu naudingiausiu produktu žiemą.
Kaip teigia mitybos specialistai, tik penkiasdešimt gramų žiedinių kopūstų užtenka kasdieniniam vitamino C poreikiui užpildyti, kuris, kaip žinoma, yra stiprus antioksidantas. Be to, jame taip pat yra vitamino A, atsakingo už regėjimą, sveiką odą, taip pat B grupės vitaminų kurios palaiko normalią širdies ir kraujagyslių bei nervų sistemų veiklą. Žiediniuose kopūstuose taip pat yra magnio, geležies, daug svarbių mineralų, taip pat citrinos ir obuolių rūgšties.
Mokslininkai pataria, kad ši daržovė turi būti žmonių, sergančių įvairiomis žarnyno, tulžies pūslės ir kepenų ligomis, racione, nes taip pat norintiems atsikratyti antsvorio. Žiediniai kopūstai padeda stiprinti kraujagyslių sieneles, šalina cholesterolį. Jis saugo organizmą nuo infarkto, infarkto, insulto. Briuselio kopūstai labai naudingi būsimiems tėveliams.
Ši daržovė, be kita ko, labai praverčia ir vaikams. Taip pat nereikėtų pamiršti, kad žiediniuose kopūstuose gausu augalinių baltymų, kurie atlieka labai svarbų vaidmenį formuojantis sparčiai augančiam organizmui. Yra žinoma, kad rauginti kopūstai padeda nuo skrandžio opų.

Atsakomybės neigimas

Šis tinklaraštis nėra skirtas diagnozei, gydymui ar medicininėms konsultacijoms teikti. Informacija šiame tinklaraštyje pateikiama tik informaciniais tikslais. Dėl bet kokių medicininių ir su sveikata susijusių diagnozių ir gydymo kreipkitės į savo gydytoją. Šiame tinklaraštyje pateikta informacija neturėtų būti laikoma pasikonsultavimo su gydytoju pakaitalu. Šio tinklaraščio straipsniuose pateikti teiginiai apie konkrečius produktus nėra patvirtinami dėl ligų gydymo, diagnozavimo ar prevencijos.

Ar jums patiko šis įrašas?
0
0
Straipsnio komentarai
Nėra atsiliepimų
Pridėkite savo apžvalgą

Atsiliepimai bus rodomi po moderavimo.