Facebook Pixel

Ar tavo akys ašaroja? – Organizmui reikia vitamino A

Ar tavo akys ašaroja? – Organizmui reikia vitamino A

Ar jūsų akys ašaroja? – Organizmui reikia vitamino A.

Pavasaris pažadina gamtą, o kartu ir norą būti sveikiems ir gražiems! Suteikite savo kūnui tonusą po žiemos „miego režimo“ galite naudoti "grožio vitaminus" – medžiagų kompleksas, skatinantis atjauninimo procesus.

Viena iš šių medžiagų – vitaminas A. Pirmasis jo trūkumo požymis – ašarojančios akys: dažnas pavasarinio beriberio simptomas. Vitaminas A atlieka daugybę funkcijų. Atkuria epitelinius odos audinius, todėl plačiai naudojamas kosmetologijoje. Reguliuoja baltymų sintezę ir medžiagų apykaitą, skatina nervinių ląstelių augimą, stiprina dantis ir kaulus, lėtina senėjimo procesus.

Trūkstant vitamino A, per anksti susidaro raukšlės, atsiranda pleiskanų, padidėja jautrumas skausmui ir temperatūrai. Žodžiu, nėra malonu. Vitaminas A taip pat turi savo specialų darbą, kuriame jo niekuo pakeisti negalima, – tai vizija. Būtent dėl problemų su akimis galima tiksliai diagnozuoti jo trūkumą organizme.

Ašarojančios akys šaltyje, paraudę ar patinę vokai, „smėlio“ pojūtis; į akis – simptomai, kad laikas papildyti vitamino A atsargas.O pavasarį tokie simptomai pažįstami daugeliui. Vitamino A yra tokiuose maisto produktuose kaip žuvų taukai, kepenys, natūralus sviestas, grietinėlė ir nenugriebtas pienas, kiaušinio trynys. Iš esmės tai nėra labiausiai paplitę produktai šiuolaikinio miestiečio racione.

Todėl yra labai daug jo turinčių preparatų, kuriuos rekomenduojama gerti pajutus pirmuosius avitaminozės simptomus. Vitaminas A dažnai derinamas su vitaminu D, kuris padeda stiprinti kaulus.

 

Atsakomybės neigimas

Šis tinklaraštis nėra skirtas diagnozei, gydymui ar medicininėms konsultacijoms teikti. Informacija šiame tinklaraštyje pateikiama tik informaciniais tikslais. Dėl bet kokių medicininių ir su sveikata susijusių diagnozių ir gydymo kreipkitės į savo gydytoją. Šiame tinklaraštyje pateikta informacija neturėtų būti laikoma pasikonsultavimo su gydytoju pakaitalu. Šio tinklaraščio straipsniuose pateikti teiginiai apie konkrečius produktus nėra patvirtinami dėl ligų gydymo, diagnozavimo ar prevencijos.

Ar jums patiko šis įrašas?
0
0
Straipsnio komentarai
Nėra atsiliepimų
Pridėkite savo apžvalgą

Atsiliepimai bus rodomi po moderavimo.