Facebook Pixel

Solgar kofermentas Q10 – puikus energijos šaltinis

Solgar kofermentas Q10 – puikus energijos šaltinis

Kofermentas Q10 Solgar, kaip ir visi šio gamintojo produktai yra aukštos kokybės ir turi daugiausiai teigiamų klientų atsiliepimų iš įvairių šalių.

Kofermentas Q10 yra energijos šaltinis ir rekomenduojamas širdies ir kraujagyslių nepakankamumo, taip pat aterosklerozės ir širdies ligų profilaktikai ir gydymui. Vaistas turi stiprų antioksidacinį poveikį, todėl veiksmingai priešinasi senėjimui. Solgar kofermento Q10 vartojimas skatina gyvybingumą ir energiją. Šis vaistas skiriamas esant lėtiniam nuovargiui, padidėjusiam emociniam, fiziniam ar psichiniam stresui.

Po 25 metų kofermento Q10 gamyba organizme mažėja, todėl papildomas organizmo maitinimas vaistų pagalba yra Rekomenduojamas. Rinkdamiesi gamintoją pirmenybę teikite Solgar – yra patikimas ir patikrintas prekės ženklas, kuris jau daugiau nei 60 metų gamina geriausius biologinius papildus ir vitaminų kompleksus, kurie yra populiarūs visame pasaulyje.

Atsakomybės neigimas

Šis tinklaraštis nėra skirtas diagnozei, gydymui ar medicininėms konsultacijoms teikti. Informacija šiame tinklaraštyje pateikiama tik informaciniais tikslais. Dėl bet kokių medicininių ir su sveikata susijusių diagnozių ir gydymo kreipkitės į savo gydytoją. Šiame tinklaraštyje pateikta informacija neturėtų būti laikoma pasikonsultavimo su gydytoju pakaitalu. Šio tinklaraščio straipsniuose pateikti teiginiai apie konkrečius produktus nėra patvirtinami dėl ligų gydymo, diagnozavimo ar prevencijos.

Ar jums patiko šis įrašas?
0
0
Straipsnio komentarai
Nėra atsiliepimų
Pridėkite savo apžvalgą

Atsiliepimai bus rodomi po moderavimo.