Facebook Pixel

Spirulina yra visų organizmui reikalingų vitaminų ir mineralų šaltinis.

Spirulina yra visų organizmui reikalingų vitaminų ir mineralų šaltinis.

Mikrodumbliuose Spirulina yra beveik visas mokslui žinomas maistinių medžiagų rinkinys. Yra baltymų, riebalų, mineralų, angliavandenių, mikroelementų ir vitaminų.

Spirulina – Tai unikalus vitaminų ir mineralų kompleksas. Vartodami šį stebuklingą dumblį, gausite šiuo metu reikalingą maistinių medžiagų kiekį. Taip pat svarbu pažymėti, kad visos spirulinoje esančios medžiagos yra natūralios kilmės ir jų poveikis žmogaus organizmui bus kuo naudingesnis.

Dumbliuose taip pat yra medžiagų, kurių tiesiog neįmanoma susintetinti dirbtinai, todėl Tai tikras vertingų elementų sandėlis, kuris padės jaustis geriau ir atrodyti puikiai.

Ar yra kokių nors elementų, kurių nėra spirulinoje? Taip, ir į šį faktą reikėtų atsižvelgti formuojant jums tinkamiausią vitaminų-mineralų kompleksą. Spirulinoje nėra vitaminų D ir C, taip pat labai mažai jodo.

Biotus internetinėje parduotuvėje rasite didelis spirulinos pasirinkimas.

Atsakomybės neigimas

Šis tinklaraštis nėra skirtas diagnozei, gydymui ar medicininėms konsultacijoms teikti. Informacija šiame tinklaraštyje pateikiama tik informaciniais tikslais. Dėl bet kokių medicininių ir su sveikata susijusių diagnozių ir gydymo kreipkitės į savo gydytoją. Šiame tinklaraštyje pateikta informacija neturėtų būti laikoma pasikonsultavimo su gydytoju pakaitalu. Šio tinklaraščio straipsniuose pateikti teiginiai apie konkrečius produktus nėra patvirtinami dėl ligų gydymo, diagnozavimo ar prevencijos.

Ar jums patiko šis įrašas?
0
0
Straipsnio komentarai
Nėra atsiliepimų
Pridėkite savo apžvalgą

Atsiliepimai bus rodomi po moderavimo.