Facebook Pixel

Vitaminas B12. Kaip pasireiškia deficitas?

Vitaminas B12. Kaip pasireiškia deficitas?

Vitaminai atlieka tokį svarbų vaidmenį žmogaus organizme, kad netinkama mityba, nuolatinis stresas ir užteršta aplinka, neleidžianti gauti reikiamo vitaminų rinkinio, sukelia rimtų pasekmių ir labai nerimą keliančius simptomus.

Vitamino B12 trūkumas turi įtakos kraujo ląstelių brendimui, žmogaus polinkiui į infarktus ir insultus, net emocinei būklei. Šio vitamino trūkumas sukelia neurologinius sutrikimus, jo trūkumo simptomai panašūs į išsėtinės sklerozės apraiškas.

Vitamino B12 trūkumas lengvai supainiojamas su senatvės simptomais: spengimu ausyse, atmintimi. sutrikimas, depresija, širdies skausmas. Taigi prieš nustatydami diagnozę – "senatvė" dėl savęs ar savo artimųjų reikėtų pasitikrinti ir palaikyti organizmą vitaminų kompleksais, galbūt visos problemos su nervais, nuovargis, atmintis ir pan. – tai yra vitamino B12 trūkumo požymiai, kuriuos užpildyti gana paprasta. '>Specialūs vitaminų kompleksai gali padėti išspręsti vitamino B 12 trūkumo problemą, tačiau tik gydytojas po apžiūros gali nustatyti reikiamą dozę. tinka jums (atsižvelgiant į lytį, amžių, svorį ir kt.).

Atsakomybės neigimas

Šis tinklaraštis nėra skirtas diagnozei, gydymui ar medicininėms konsultacijoms teikti. Informacija šiame tinklaraštyje pateikiama tik informaciniais tikslais. Dėl bet kokių medicininių ir su sveikata susijusių diagnozių ir gydymo kreipkitės į savo gydytoją. Šiame tinklaraštyje pateikta informacija neturėtų būti laikoma pasikonsultavimo su gydytoju pakaitalu. Šio tinklaraščio straipsniuose pateikti teiginiai apie konkrečius produktus nėra patvirtinami dėl ligų gydymo, diagnozavimo ar prevencijos.

Ar jums patiko šis įrašas?
0
0
Straipsnio komentarai
Nėra atsiliepimų
Pridėkite savo apžvalgą

Atsiliepimai bus rodomi po moderavimo.