Facebook Pixel

Vitaminas E ir jo vaidmuo planuojant nėštumą

Vitaminas E ir jo vaidmuo planuojant nėštumą

Vitaminas E (tokoferolis)  o jo kiekis organizme turi įtakos normaliam organizmo funkcionavimui ir vystymuisi. Dėl vitamino E trūkumo organizme susilpnėja imunitetas, atsiranda raumenų distrofija ir susilpnėja reprodukcinė funkcija.

Jei planuojate nėštumą 2016 m., tuomet reikia pradėti nuo patikrinimo ir normalizavimo. vitamino E lygį jūsų organizme. Šis vitaminas gerina reprodukcinės sistemos veiklą ir vaidina reikšmingą vaidmenį vaisiaus formavimosi procese, todėl jį būtina vartoti prieš nėštumą ir nėštumo metu.

Dauguma moterų mano, kad normali sveikata – tai garantija, kad su organizmu viskas gerai ir nebūtina gerti įvairių vitaminų kompleksų. Šiame požiūryje yra vienas niuansas, į kurį dažniausiai neatsižvelgiama. Vaisiaus formavimosi metu jam jau reikia naudingų medžiagų ir elementų, o kai kurių motinos organizme jai pakako vienai, o dviems jau nepakanka. Galbūt dar nežinote apie nėštumą, bet jūsų negimusiam kūdikiui jau reikia medžiagų, tokių kaip vitaminas E, kad jis tinkamai ir sveikai vystytųsi.

Geriausių pasaulio gamintojų vitaminų E asortimentą rasite mūsų internetinės parduotuvės kataloge

Atsakomybės neigimas

Šis tinklaraštis nėra skirtas diagnozei, gydymui ar medicininėms konsultacijoms teikti. Informacija šiame tinklaraštyje pateikiama tik informaciniais tikslais. Dėl bet kokių medicininių ir su sveikata susijusių diagnozių ir gydymo kreipkitės į savo gydytoją. Šiame tinklaraštyje pateikta informacija neturėtų būti laikoma pasikonsultavimo su gydytoju pakaitalu. Šio tinklaraščio straipsniuose pateikti teiginiai apie konkrečius produktus nėra patvirtinami dėl ligų gydymo, diagnozavimo ar prevencijos.

Ar jums patiko šis įrašas?
0
0
Straipsnio komentarai
Nėra atsiliepimų
Pridėkite savo apžvalgą

Atsiliepimai bus rodomi po moderavimo.