Facebook Pixel

Vitaminų kompleksai vyrams ir moterims

Vitaminų kompleksai vyrams ir moterims

Vyriškų ir moteriškų vitaminų kompleksai daugiausia skiriasi vitaminų ir mikroelementų kiekiu bei santykiu. Kasdieniniame biuro gyvenime šis skirtumas nėra esminis – galite vartoti „bendruosius“ vitaminų kompleksus.

„Specialūs“ preparatai vyrams ir moterims yra skirti didelio fizinio krūvio laikotarpiams. Pavyzdžiui, sportui, kai organizmui reikia padidintų medžiagų dozių energijai atstatyti, raumenų augimui suaktyvinti, pertekliniam svoriui deginti. Ir taip pat stiprinti reprodukcinę sistemą.


Amerikietiško prekės ženklo „Now Foods“ vitaminų kompleksai „Adam and Eve“ atkuria sutrikusią medžiagų apykaitą ir taip mažina lėtinį nuovargį. Jie taip pat stiprina imuninę sistemą ir suteikia energijos apskritai.


Vyriškame komplekse daugiausia dėmesio skiriama cinkui, vitaminams F ir E, kurie yra atsakingi už spermatogenezę ir vyriškų hormonų gamybą. Dėl šios priežasties Adomo kompleksas turi teigiamą poveikį seksualinei sveikatai.


Moteriškame komplekse yra alfa lipoinės rūgšties ir kofermento Q10, kurie palaiko moters sveikatą. Taip pat kompleksas „grožio vitaminų“ – tų, kurie daro odą elastingą, stiprina plaukus ir nagus, lėtina senėjimo procesus.
Abu kompleksai tinka vegetarams ir rekomenduojami kaip maisto papildas aktyvių treniruočių metu.

Atsakomybės neigimas

Šis tinklaraštis nėra skirtas diagnozei, gydymui ar medicininėms konsultacijoms teikti. Informacija šiame tinklaraštyje pateikiama tik informaciniais tikslais. Dėl bet kokių medicininių ir su sveikata susijusių diagnozių ir gydymo kreipkitės į savo gydytoją. Šiame tinklaraštyje pateikta informacija neturėtų būti laikoma pasikonsultavimo su gydytoju pakaitalu. Šio tinklaraščio straipsniuose pateikti teiginiai apie konkrečius produktus nėra patvirtinami dėl ligų gydymo, diagnozavimo ar prevencijos.

Ar jums patiko šis įrašas?
0
0
Straipsnio komentarai
Nėra atsiliepimų
Pridėkite savo apžvalgą

Atsiliepimai bus rodomi po moderavimo.