Vitaminų kompleksai vyrams ir moterims

Vitaminų kompleksai vyrams ir moterims

Vyrų ir moterų komp. vitaminų leksika daugiausia skiriasi vitaminų ir mikroelementų kiekiu ir santykiu. Kasdieniniam biuro gyvenimui šis skirtumas nėra esminis – galite paimti „bendras“. vitaminų kompleksai.

„Specialus“ quo; tie patys vaistai vyrams ir moterims yra skirti didelio fizinio aktyvumo laikotarpiams. Pavyzdžiui, sportui, kai organizmui reikia padidintų medžiagų dozių energijai atstatyti, raumenų augimui suaktyvinti, pertekliniam svoriui deginti. Ir taip pat stiprinti reprodukcinę sistemą.


Vitaminų rinkiniai Adomas ir Ieva iš Amerikos prekės ženklo „Now Foods“ atkuria sutrikusią medžiagų apykaitą ir taip sumažina lėtinį nuovargį. Jie taip pat stiprina imuninę sistemą ir suteikia energijos apskritai.


Vyriškame rinkinyje Be to, akcentuojamas cinkas, vitaminai F ir E, kurie yra atsakingi už spermatogenezę ir vyriškų hormonų gamybą.Todėl Adomo kompleksas teigiamai veikia seksualinę sveikatą.

Автор:
Штатный сотрудник
2017 m. gegužės 16 d.
Atsakomybės neigimas

Šis tinklaraštis nėra skirtas diagnozei, gydymui ar medicininėms konsultacijoms teikti. Informacija šiame tinklaraštyje pateikiama tik informaciniais tikslais. Dėl bet kokių medicininių ir su sveikata susijusių diagnozių ir gydymo kreipkitės į savo gydytoją. Šiame tinklaraštyje pateikta informacija neturėtų būti laikoma pasikonsultavimo su gydytoju pakaitalu. Šio tinklaraščio straipsniuose pateikti teiginiai apie konkrečius produktus nėra patvirtinami dėl ligų gydymo, diagnozavimo ar prevencijos.

Ar jums patiko šis įrašas?
0
0
Straipsnio komentarai
Nėra atsiliepimų
Pridėkite savo apžvalgą

Atsiliepimai bus rodomi po moderavimo.