Facebook Pixel

TM BIOTUS vitaminai tapo Olgos Polyakovos fitneso maratono partnere

TM BIOTUS vitaminai tapo Olgos Polyakovos fitneso maratono partnere

Visi buvome karantine ir patyrėme stresą, daugelis priaugo svorio, todėl turime 21 dieną situacijai išspręsti.

TM BIOTUS nusprendė tapti Olya Polyakova fitneso maratono „Nuo nakties kunigės iki Karalienės naktys per 21 dieną“, kuri prasidės birželio 15 d.

Polyakova Vitamins

Visi dalyviai treniruosis su Olya, numes svorio, maitinsis teisingai ir jausis geriau bei sveikiau.

Sporto maratono programa apima funkcines visų raumenų treniruotes. grupės , namų darbai, taip pat kruopščiai atrinktas subalansuotos mitybos planas visoms trims savaitėms, susidedantis tik iš sveikų produktų, sukurtas profesionalių mitybos specialistų ir mitybos specialistų bei 21 dienos motyvacija ir palaikymas.

BIOTUS pristato. vitaminai ir maisto papildai savos gamybos. Produktų liniją sudaro: Omega 3, vitaminas C ir cinkas – tie vitaminai ir mikroelementai, kurių dėka svorio metimo procesas yra lengvesnis ir greitesnis.

Atsakomybės neigimas

Šis tinklaraštis nėra skirtas diagnozei, gydymui ar medicininėms konsultacijoms teikti. Informacija šiame tinklaraštyje pateikiama tik informaciniais tikslais. Dėl bet kokių medicininių ir su sveikata susijusių diagnozių ir gydymo kreipkitės į savo gydytoją. Šiame tinklaraštyje pateikta informacija neturėtų būti laikoma pasikonsultavimo su gydytoju pakaitalu. Šio tinklaraščio straipsniuose pateikti teiginiai apie konkrečius produktus nėra patvirtinami dėl ligų gydymo, diagnozavimo ar prevencijos.

Ar jums patiko šis įrašas?
0
0
Straipsnio komentarai
Nėra atsiliepimų
Pridėkite savo apžvalgą

Atsiliepimai bus rodomi po moderavimo.