Facebook Pixel

Akių vitaminai, kam juos reikia vartoti?

Akių vitaminai, kam juos reikia vartoti?

Tinkama, sveika mityba, normalus miegas, jokių sveikatos problemų – iš esmės to užtenka, kad nesijaudintumėte dėl regėjimo ir neįtrauktumėte į racioną papildomų papildų ir vitaminų bei nevartotumėte akių preparatų.

Vitaminai akims. Kokiais atvejais jie būtini?

  • Jei jau turite tam tikrų regėjimo problemų
  • Jei dažnai ilgai dirbate prie kompiuterio (nuo 5 valandų per dieną)
  • Jei sergate cukriniu diabetu (dažnai kenčia akys, joms reikia pagalbos)
  • Jei turite problemų su kraujagyslėmis
  • Jei jūsų amžius yra – apie 40 metų, tuomet verta palaikyti vizualinį aparatą, susijusį su artėjančiais su amžiumi susijusiais pokyčiais

Vaikų regėjimas ir neigiama šiuolaikinių programėlių, televizoriaus ir kt. – tai rimta problema, dėl kurios rūpi dauguma tėvų. Pirmokams ženkliai padidėja apkrova regėjimui, tai kaip tik tinkamas momentas padėti akims, palaikant jas vitaminų ir mikroelementų kompleksu.

Vitaminai regėjimuituri skirti gydytojas, atsižvelgdamas į jūsų asmenines savybes.

Atsakomybės neigimas

Šis tinklaraštis nėra skirtas diagnozei, gydymui ar medicininėms konsultacijoms teikti. Informacija šiame tinklaraštyje pateikiama tik informaciniais tikslais. Dėl bet kokių medicininių ir su sveikata susijusių diagnozių ir gydymo kreipkitės į savo gydytoją. Šiame tinklaraštyje pateikta informacija neturėtų būti laikoma pasikonsultavimo su gydytoju pakaitalu. Šio tinklaraščio straipsniuose pateikti teiginiai apie konkrečius produktus nėra patvirtinami dėl ligų gydymo, diagnozavimo ar prevencijos.

Ar jums patiko šis įrašas?
0
0
Straipsnio komentarai
Nėra atsiliepimų
Pridėkite savo apžvalgą

Atsiliepimai bus rodomi po moderavimo.