Facebook Pixel

Vitaminai odai po 25 metų – būtini

Vitaminai odai po 25 metų – būtini

Vitaminai odai – tai yra pagrindinis maistinių medžiagų šaltinis, nuo kurio priklauso mūsų jaunystė ir grožis. Nuo 25 metų žmogaus oda praranda iki 1,5% visų pagrindinių komponentų, o tai, žinoma, neigiamai veikia jos būklę. Atminkite, jei esate 25 metų ar vyresni – Jūsų odai reikia pagalbos specialių vitaminų kompleksų pavidalu.

Pagrindiniai odos vitaminų komponentai yra:

  • polifenoliai – galingi antioksidantai
  • kolagenas – struktūrinis baltymas, atsakingas už odos elastingumą
  • kofermentas Q10 – atsparus odos išsausėjimui ir apsaugo odos kolageną nuo ultravioletinių spindulių (dėl to kolagenas sunaikinamas)
  • fitoestrogenai – naudojamas nuplikimui, spuogams gydyti
  • hialurono rūgštis – tai svarbi medžiaga odos drėkinimo procese (hialurono rūgšties kiekis mažėja su amžiumi, o tai lemia sausumą ir išblukimą)

Odos grožis ir sveikata – Tai yra normalios organizmo veiklos rodiklis. Maistinių medžiagų ir maistinių medžiagų trūkumas iš karto paveikia jūsų odos būklę. Būkite dėmesingi sau ir tada daugumos ligų ir net senėjimo galima išvengti (arba bent jau atitolinti).

Atsakomybės neigimas

Šis tinklaraštis nėra skirtas diagnozei, gydymui ar medicininėms konsultacijoms teikti. Informacija šiame tinklaraštyje pateikiama tik informaciniais tikslais. Dėl bet kokių medicininių ir su sveikata susijusių diagnozių ir gydymo kreipkitės į savo gydytoją. Šiame tinklaraštyje pateikta informacija neturėtų būti laikoma pasikonsultavimo su gydytoju pakaitalu. Šio tinklaraščio straipsniuose pateikti teiginiai apie konkrečius produktus nėra patvirtinami dėl ligų gydymo, diagnozavimo ar prevencijos.

Ar jums patiko šis įrašas?
0
0
Straipsnio komentarai
Nėra atsiliepimų
Pridėkite savo apžvalgą

Atsiliepimai bus rodomi po moderavimo.