Facebook Pixel

Vitaminai jaunai odai

Vitaminai jaunai odai

Jaunai odai taip pat reikia palaikymo ir maitinimo, jei jums 25–26 metai, pats laikas pradėti rūpintis savimi ir į kremus ar serumus pridėti vitaminų kompleksą odai.

A. vitaminų kompleksas odai, kai kalbame apie jaunas moteris ir vyrus, & nbsp; turėtų būti bent omega rūgščių, antioksidantų ir hialurono rūgšties. Tai yra pagrindas, kurio gali pakakti iki 30-35 metų. Toks rinkinys neutralizuos žalingą užterštos aplinkos poveikį, palaikys natūralius odos išteklius, taip pat padės suteikti „saugumo ribą“ dėl ateities. Vitaminai geriami ne nuolat, o kursais, dažniausiai 1-3 mėn., tada reikia daryti tokios pat trukmės pertrauką.

Jei Jūs ar Jūsų kosmetologė pridedate daugiau vitaminų ir mikroelementų šis minimalus rinkinys, tada jaunystė ir grožis tik nugalės. Jus gali riboti tik biudžetas, kurį norite skirti maisto papildams ir vitaminams.

Vitaminų kompleksus odai siūlo daugelis žinomų gamintojų. Vitaminų komplekse yra visos reikalingos vitaminų grupės, taip pat mikroelementai, kurių reikia jūsų odai sveikatai ir grožiui.

Atsakomybės neigimas

Šis tinklaraštis nėra skirtas diagnozei, gydymui ar medicininėms konsultacijoms teikti. Informacija šiame tinklaraštyje pateikiama tik informaciniais tikslais. Dėl bet kokių medicininių ir su sveikata susijusių diagnozių ir gydymo kreipkitės į savo gydytoją. Šiame tinklaraštyje pateikta informacija neturėtų būti laikoma pasikonsultavimo su gydytoju pakaitalu. Šio tinklaraščio straipsniuose pateikti teiginiai apie konkrečius produktus nėra patvirtinami dėl ligų gydymo, diagnozavimo ar prevencijos.

Ar jums patiko šis įrašas?
0
0
Straipsnio komentarai
Nėra atsiliepimų
Pridėkite savo apžvalgą

Atsiliepimai bus rodomi po moderavimo.