Facebook Pixel

Olya Polyakova rekomenduoja TM Biotus vitaminus

Оля Полякова рекомендует витамины ТМ Biotus

Baigėsi Olios Polyakovos maratonas „Nuo nakties kunigės iki nakties karalienės per 21 dieną“. TM BIOTUS vitaminai tapo oficialiu fitneso maratono partneriu.

Maratono metu Olya dalijosi lieknos figūros paslaptimis: sveiko maisto receptais, efektyvių pratimų vaizdo įrašais, teikė rekomendacijas dėl gėrimo režimo ir asmeninių sveikos gyvensenos rekomendacijos.

Iš viso dalyviai neteko 2,5 tonos svorio ir sumažino juosmenį 2976 centimetrais.

TM BIOTUS produktų liniją sudaro: Omega 3, vitaminas C ir Cinkas, o liepos mėnesį buvo išleisti ir nauji produktai - kolagenas ir vitaminas D.

Dėka tinkamai parinktų vitaminų ir mikroelementų, svorio metimo procesas yra lengvesnis ir greitesnis.

Oli Polyakova's naujas lieknėjimo maratonas startuoja rugpjūčio 17 d., registracija nuorodoje:

Atsakomybės neigimas

Šis tinklaraštis nėra skirtas diagnozei, gydymui ar medicininėms konsultacijoms teikti. Informacija šiame tinklaraštyje pateikiama tik informaciniais tikslais. Dėl bet kokių medicininių ir su sveikata susijusių diagnozių ir gydymo kreipkitės į savo gydytoją. Šiame tinklaraštyje pateikta informacija neturėtų būti laikoma pasikonsultavimo su gydytoju pakaitalu. Šio tinklaraščio straipsniuose pateikti teiginiai apie konkrečius produktus nėra patvirtinami dėl ligų gydymo, diagnozavimo ar prevencijos.

Ar jums patiko šis įrašas?
0
0
Straipsnio komentarai
Nėra atsiliepimų
Pridėkite savo apžvalgą

Atsiliepimai bus rodomi po moderavimo.