Facebook Pixel

Solgar vitaminai – kokybė pirmiausia!

Solgar vitaminai – kokybė pirmiausia!

Bendrovė „Solgar“ mano, kad svarbiausia yra vitaminai – tai kokybė. Kokybės kontrolė vykdoma visuose gamybos etapuose. Norėdami gaminti sveikus vitaminus ir maisto papildus, turite būti tikri, kad turite geriausias žaliavas, o Solgar šiai problemai skiria ypatingą dėmesį. Tik patikrinti ir patikimi tiekėjai į gamybą tiekia aukštos kokybės žaliavas, kurios kiekvieną kartą išbandomos prieš pradedant gamybos procesą.

Solgar – tai GMO nebuvimas, sterilizacija nenaudojant spinduliuotės, visada teisinga ir išsami informacija apie sudedamąsias dalis produkto etiketėje, pakavimo medžiagos, kurios yra biologiškai skaidžios. Ilgametė patirtis ir didžiulė tyrimų bazė leidžia įmonei išlikti Nr. 1 vitaminų ir maisto papildų rinkoje.

Biotus internetinė parduotuvė siūlo didžiausias Solgar produktų pasirinkimas su pristatymu visoje Ukrainoje. Dirbame tik su geriausiais, patikimais pasaulio gamintojais, todėl mūsų klientai gali gauti išskirtinai aukštos kokybės ir veiksmingus vaistus. 

Atsakomybės neigimas

Šis tinklaraštis nėra skirtas diagnozei, gydymui ar medicininėms konsultacijoms teikti. Informacija šiame tinklaraštyje pateikiama tik informaciniais tikslais. Dėl bet kokių medicininių ir su sveikata susijusių diagnozių ir gydymo kreipkitės į savo gydytoją. Šiame tinklaraštyje pateikta informacija neturėtų būti laikoma pasikonsultavimo su gydytoju pakaitalu. Šio tinklaraščio straipsniuose pateikti teiginiai apie konkrečius produktus nėra patvirtinami dėl ligų gydymo, diagnozavimo ar prevencijos.

Ar jums patiko šis įrašas?
0
0
Straipsnio komentarai
Nėra atsiliepimų
Pridėkite savo apžvalgą

Atsiliepimai bus rodomi po moderavimo.