Facebook Pixel

Probiotikų pasirinkimas vaikams

Probiotikų pasirinkimas vaikams

Vaikų sveikata – vienas iš pagrindinių kiekvieno tėvo rūpesčių. Probiotikai šiais laikais yra karšta tema. Tėvų nuomonės, ar patartina vaikui duoti gerti papildomų vaistų, išsiskiria.

Probiotiko užduotis – normalizuoti žarnyno florą, nes šiuose vaistuose yra gyvų bakterijų. Kiekvieną kartą vartojant antibiotikus, reikia apsaugoti vaikų žarnyno mikroflorą, todėl dauguma ekspertų linkę daryti išvadą – reikia probiotikų!

Vaikams skirti probiotikai iš pirmaujančių pasaulio gamintojų gali būti įvairių formų: miltelių, tablečių, kramtomųjų tablečių, sirupo ir kt. Paprastai vaikams siūlomi uogų skonio probiotikai, o vaikai mielai geria šiuos saldžius vaistus.

Ar yra kokių nors kontraindikacijų skiriant probiotikus? Taip, šie vaistai neskiriami esant įvairioms patologijoms, susijusioms su imuniteto darbu (ŽIV, leukemija), po spindulinės terapijos ir kai kuriais kitais atvejais.

Probiotikų vaikams galite įsigyti Biotuose su pristatymu į bet kuris Ukrainos miestas.  ;

Atsakomybės neigimas

Šis tinklaraštis nėra skirtas diagnozei, gydymui ar medicininėms konsultacijoms teikti. Informacija šiame tinklaraštyje pateikiama tik informaciniais tikslais. Dėl bet kokių medicininių ir su sveikata susijusių diagnozių ir gydymo kreipkitės į savo gydytoją. Šiame tinklaraštyje pateikta informacija neturėtų būti laikoma pasikonsultavimo su gydytoju pakaitalu. Šio tinklaraščio straipsniuose pateikti teiginiai apie konkrečius produktus nėra patvirtinami dėl ligų gydymo, diagnozavimo ar prevencijos.

Ar jums patiko šis įrašas?
0
0
Straipsnio komentarai
Nėra atsiliepimų
Pridėkite savo apžvalgą

Atsiliepimai bus rodomi po moderavimo.