Facebook Pixel

Obuolių actas. Būkite jaunas ir sveikas

Obuolių actas. Būkite jaunas ir sveikas

Obuolių sidro actas – tai puiki dezinfekcinė, gydomoji, valomoji ir tonizuojanti priemonė. Jame yra vitaminų C, E, F, B1, B2, B6, P, taip pat kalio, beta karotino, kalcio, boro, magnio, fosforo ir sieros.

Galite nusipirkti obuolių sidro acto žalio skysto pavidalo, taip pat tablečių pavidalu. Ar žinojote, kad paprastas įtrynimas bus veiksmingas esant vabzdžių įkandimams ir įvairiems odos uždegimams? O naudojant produktą kaip švelnų, švelnų pilingą, atsikratysite amžiaus dėmių ir raukšlių. Stebuklinga natūrali priemonė, skirta naudoti bet kuriame amžiuje.

Ar norite paklusnių, žvilgančių ir šilkinių plaukų? Jums padės paprastas plaukų plovimas po plovimo obuolių actu.

Jei neturite problemų su oda ir plaukais,  arba kovojate su jais kitais būdais, tuomet sidro actas gali jus sudominti kaip gydomoji priemonė:

  • mažina kraujospūdį,
  • stiprina kaulus,
  • padeda kovoti su antsvoriu,
  • išvalo cholesterolį iš arterijų,
  • didina imunitetą.

Obuolių acto galite užsisakyti jau šiandien! Pradėkite naudoti šią stebuklingą natūralią priemonę jaunystei, grožiui ir sveikatai palaikyti.

Atsakomybės neigimas

Šis tinklaraštis nėra skirtas diagnozei, gydymui ar medicininėms konsultacijoms teikti. Informacija šiame tinklaraštyje pateikiama tik informaciniais tikslais. Dėl bet kokių medicininių ir su sveikata susijusių diagnozių ir gydymo kreipkitės į savo gydytoją. Šiame tinklaraštyje pateikta informacija neturėtų būti laikoma pasikonsultavimo su gydytoju pakaitalu. Šio tinklaraščio straipsniuose pateikti teiginiai apie konkrečius produktus nėra patvirtinami dėl ligų gydymo, diagnozavimo ar prevencijos.

Ar jums patiko šis įrašas?
0
0
Straipsnio komentarai
Nėra atsiliepimų
Pridėkite savo apžvalgą

Atsiliepimai bus rodomi po moderavimo.