Facebook Pixel

menkių kepenų aliejus

menkių kepenų aliejus

Šiandien įvairių vitaminų kompleksų ir biologinių papildų skaičius yra labai didelis. Prieš pradėdami vartoti bet kokį vaistą, būtinai pasitarkite su savo gydytoju, jis galės įvertinti konkretaus vaisto naudingumą ir saugumą pagal jūsų esamą būklę, taip pat atsižvelgs į jūsų organizmo ypatybes.

Šį kartą kalbėsime apie riebalus iš menkių kepenų ir jų panaudojimą. Šis priedas gali pagerinti kraujotaką ir būti naudojamas širdies ir kraujagyslių ligų profilaktikai. Dažnai šie žuvų taukai malšina įvairius uždegimus ir gerina kraujotaką – ši vaisto savybė bus naudinga žmonėms, kenčiantiems nuo sąnarių skausmų, patinimų ir judėjimo problemų.

Menkių kepenų aliejussumažina pogimdyminės depresijos tikimybę, mažina agresyvumą ir dirglumą, mažina kraujospūdį.

Kaip menkių kepenų aliejaus dalis yra vitaminų A ir D, kurie teigiamai veikia organizmo imuninę sistemą, regėjimą, kaulus, raumenų funkciją, taip pat mažina stresą ir netgi gali būti naudingi kovojant su tam tikromis vėžio rūšimis.

Šis vaistas yra yra skysto pavidalo ir kapsulėse, vaikams ir suaugusiems.

Atsakomybės neigimas

Šis tinklaraštis nėra skirtas diagnozei, gydymui ar medicininėms konsultacijoms teikti. Informacija šiame tinklaraštyje pateikiama tik informaciniais tikslais. Dėl bet kokių medicininių ir su sveikata susijusių diagnozių ir gydymo kreipkitės į savo gydytoją. Šiame tinklaraštyje pateikta informacija neturėtų būti laikoma pasikonsultavimo su gydytoju pakaitalu. Šio tinklaraščio straipsniuose pateikti teiginiai apie konkrečius produktus nėra patvirtinami dėl ligų gydymo, diagnozavimo ar prevencijos.

Ar jums patiko šis įrašas?
0
0
Straipsnio komentarai
Nėra atsiliepimų
Pridėkite savo apžvalgą

Atsiliepimai bus rodomi po moderavimo.