Facebook Pixel

Riebalų degikliai: kas tai yra ir kodėl to reikia?

Riebalų degikliai: kas tai yra ir kodėl to reikia?

Šiais laikais dažnai susiduriame su riebalų pertekliaus problema, tačiau tuo pačiu gana skeptiškai žiūrime į riebalų degintojas. Ir visa tai dėl to, kad nežinome, kaip išsirinkti tinkamų. Siūlome išsiaiškinti, kokie vaistai rekomenduojami ir kaip išsirinkti būtent tai, ko jums reikia.

Svorio metimas – tai procesas, kuris suaktyvinamas karts nuo karto : po švenčių, paplūdimio sezonui, gimtadieniui ar prie senų džinsų. Neišsigąskite iš karto, jei priaugote šiek tiek papildomo svorio. Yra paprastos taisyklės, kurių laikydamiesi   jums bus lengviau kovoti su papildomais kilogramais.

Pirma taisyklė: nemeluokite sau.

Antsvoris neatsiras iš niekur. Neapgaudinėk nei savęs, nei savo kūno rengybos instruktoriaus: „Aš nieko tokio nevalgiau“; arba „Aš tiesiog turiu blogą medžiagų apykaitą“. Mokslininkai įrodė, kad tik 5% žmonių turi genetinį antsvorį.

Geriau sutelkite dėmesį į tai, kas būtent trukdo jums tapti lieknam. Priežastis tikrai yra: saldus, riebus, persivalgymas naktį arba virškinimo problema.

Antra taisyklė: individualus požiūris

Nepirkite iš karto pirmojo vaisto, kurį pamatysite reklamoje, kuri ant jūsų rėkia iš ekrano: &ldquo ;Per 2 savaites numečiau 10 kg. Ir jūs taip pat numesite svorio super narkotikų pagalba. Tai gali būti visiškai nenaudinga jums ar net pakenkti jūsų kūnui.

Pasikonsultuokite su gastroenterologu, mitybos specialistu ir išsirinkite būtent tai, ko jums reikia. Kalorijų blokatoriai, priemonės pagreitinti medžiagų apykaitą arba apetito mažinimas.

Taisyklė trys: nustatykite dozę

Aktyvių riebalų degintojų dažniausiai randama kofeine ir įvairiais kiekiais. Ar kasdien išgeriate 4 puodelius kavos ir vis tiek jaučiatės gerai? Mitybos specialistai teigia, kad tokiu atveju jums tiks beveik bet koks vaistas. Bet jei po paros latte negalite užmigti, rinkitės švelnesnės sudėties vaistus.

 

Jei esate saldumynų ir krakmolingo maisto mėgėjas, tokiu atveju geriausia rinktis preparatus su chromu ir B grupės vitaminai. Šie produktai padės normalizuoti angliavandenių apykaitą ir sumažinti norą valgyti šokoladą vakarienės metu.

Jei neįsivaizduojate savo mitybos be riebaus ir kepto maisto, tuomet kalorijų blokatoriai chitozano pagrindu. Ši medžiaga suriša riebalų perteklių ir pašalina juos iš organizmo.

Nuo persivalgymo naktį verta vartoti papildomą baltymų porciją, kuri neleis „naktinis valgytojas“.

 

Visa riebalų deginimo priemonių linija sukurta taip, kad galėtumėte pasirinkti keletą papildomų produktai, kurie jums tiks ir nepakenks jūsų sveikatai.

 

Teisingai ir saugiai meskite svorį su vitaminų rezidencija Biotus!

 

Turinys
  • Pirma taisyklė: nemeluokite sau.
  • Antra taisyklė: individualus požiūris
  • Taisyklė trys: nustatykite dozę
Atsakomybės neigimas

Šis tinklaraštis nėra skirtas diagnozei, gydymui ar medicininėms konsultacijoms teikti. Informacija šiame tinklaraštyje pateikiama tik informaciniais tikslais. Dėl bet kokių medicininių ir su sveikata susijusių diagnozių ir gydymo kreipkitės į savo gydytoją. Šiame tinklaraštyje pateikta informacija neturėtų būti laikoma pasikonsultavimo su gydytoju pakaitalu. Šio tinklaraščio straipsniuose pateikti teiginiai apie konkrečius produktus nėra patvirtinami dėl ligų gydymo, diagnozavimo ar prevencijos.

Ar jums patiko šis įrašas?
0
0
Straipsnio komentarai
Nėra atsiliepimų
Pridėkite savo apžvalgą

Atsiliepimai bus rodomi po moderavimo.