Facebook Pixel

Žiemos ligos. Ką daryti, kad nesusirgtumėte?

Žiemos ligos. Ką daryti, kad nesusirgtumėte?

Gydytojai perspėja! Prieš kiekvieną išėjimą iš namų šaltyje, bent „minutei“, reikia gerai apsirengti. Net menkiausia kūno hipotermija tikrai gali sukelti rimtą ligą. Geriau užkirsti kelią, nei gydyti vėliau. Šaltomis dienomis poliklinikose daugėja pacientų. Skundžiasi peršalimu, gerklės skausmu, kosuliu ar sloga. Išeidami iš namų pacientai nesirengia. Ir užtektų nešioti kepurę, šaliką ir pirštines, kad išvengtumėte daugelio ligų.
Viena didžiausių klaidų, kurias daro ypač jaunimas – žiemą išbūti be kepurės. Bet tai gali sukelti sinusitą arba skausmingą ausies uždegimą. Taip pat turėtumėte pasirūpinti savo kaklu. Šaliko nebuvimas beveik visada yra garantuota gerklės infekcija, gerklės skausmas, kosulys, sloga ir kaklo neuralgija.
Nedėvėdami pirštinių ar neturėdami per lengvų batų, galite nušalti rankas ir kojas, taip pat susirgti peršalimu.
Žiemos infekcijoms labiausiai pažeidžiami vaikai. Žaidimų ant sniego metu ne iš karto paaiškėja, kad jie turi apnuogintus pečius. O kryžkaulio srities vėsinimas gali sukelti inkstų ir šaknų uždegimą. O tada žiemos žaidimas baigiasi gydymu lovoje.
Galva – vaikštant be kepurės, pirmiausia esame linkę į ausies uždegimą, sinusitą, lėtinius galvos skausmus, netgi konjunktyvitą, kurį sukelia paranalinių sinusų ligos.
Kaklas – nenešiojus šaliko, gali atsirasti gerklės infekcijų, gerklės skausmas, kosulys ir sloga.
Krūtinė – blogai apsaugota krūtinė gali sukelti bronchitą. Tai yra tuo metu, kai negydoma gali sukelti plaučių uždegimą.
Atgal – turėdami atvirą nugarą galite susirgti inkstų uždegimu, šaknų uždegimu. Tokios ligos gali užklupti vaikus, kurie žaisdami sniege nesijaučia atsivėrę.
Rankos – mūvėkite pirštines. Priešingu atveju galite nušalti, o tai gali sukelti žaizdų susidarymą. Neapsaugodami rankų, taip pat degeneruojame sąnarius ir kaulus.
Kojos – šlapi batai gali sukelti kūno atšalimą, o tai sukelia peršalimą. Taip pat nereikia pamiršti, kad kojų, kaip ir rankų, hipotermija gali sukelti degeneracinius sąnarių pakitimus ir nušalimus.
Taip pat nepamirškite apie įsigykite vitaminų, kuriuos galite įsigyti mūsų svetainėje.

Atsakomybės neigimas

Šis tinklaraštis nėra skirtas diagnozei, gydymui ar medicininėms konsultacijoms teikti. Informacija šiame tinklaraštyje pateikiama tik informaciniais tikslais. Dėl bet kokių medicininių ir su sveikata susijusių diagnozių ir gydymo kreipkitės į savo gydytoją. Šiame tinklaraštyje pateikta informacija neturėtų būti laikoma pasikonsultavimo su gydytoju pakaitalu. Šio tinklaraščio straipsniuose pateikti teiginiai apie konkrečius produktus nėra patvirtinami dėl ligų gydymo, diagnozavimo ar prevencijos.

Ar jums patiko šis įrašas?
0
0
Straipsnio komentarai
Nėra atsiliepimų
Pridėkite savo apžvalgą

Atsiliepimai bus rodomi po moderavimo.