Solgar antioksidantų formulė

Solgar antioksidantų formulė

Didžiosios aikštės ritmu šiandien turime problemų dėl maisto produktų, praturtintų reikalingais vitaminais ir mineralais, prieinamumu. Dažniausiai pritrūksta rudų kalbų, vedančių į mirtį Aš sveikas ir tapsiu organizmu visuma.  Taip pat ir sumaištis dėl navkoliško vidurio, išsipūtusių dujų ir daugybės kitų nedraugiškų pareigūnų – viskas turi lemti laisvųjų radikalų įsigalėjimą, pavyzdžiui, mūsų kūno ląstelių sunaikinimą ir senų laikų provokavimą. Norint kovoti su laisvaisiais radikalais, organizmui reikia antioksidantų. Unikalus kompleksas vіd  Solgar «Antioksidantų formulė» dіє vіrazu dviem tiesiomis linijomis. Visų pirma, įvairiems rahunok, kruopščiai atrinkti geriausios kokybės vynų komponentai mūsų organizmui suteikia daugybę reikalingų elementų. Į vitaminų sandėlį Solga «Antioksidantų formulė» įveskite:

  • vitaminus C, A, E, B;
  • mineralų – varis, cinkas, selenas, manganas, kalcis;
  • roslino ekstraktai – Ginkgo biloba, sprirulina, gotu kola, pieninis usnis, sumish proticianidinai, žalioji arbata, raudonasis vynas ir pknogenolis;
  • aminorūgštys – L  - cisteinas, L – glutationas, taurinas.

Parengė – kita, padedanti atsispirti laisvųjų radikalų atakoms, oscilki visus komponentus ir antioksidantus.  Išsaugoti jaunystę, o taip pat apsaugoti organizmą nuo neigiamų aplinkos veiksnių.

Atsakomybės neigimas

Šis tinklaraštis nėra skirtas diagnozei, gydymui ar medicininėms konsultacijoms teikti. Informacija šiame tinklaraštyje pateikiama tik informaciniais tikslais. Dėl bet kokių medicininių ir su sveikata susijusių diagnozių ir gydymo kreipkitės į savo gydytoją. Šiame tinklaraštyje pateikta informacija neturėtų būti laikoma pasikonsultavimo su gydytoju pakaitalu. Šio tinklaraščio straipsniuose pateikti teiginiai apie konkrečius produktus nėra patvirtinami dėl ligų gydymo, diagnozavimo ar prevencijos.

Ar jums patiko šis įrašas?
0
0
Straipsnio komentarai
Nėra atsiliepimų
Pridėkite savo apžvalgą

Atsiliepimai bus rodomi po moderavimo.