Facebook Pixel

Kam skirtas pankreatinas?

Kam skirtas pankreatinas?

Turinys

 1. Kai kurie faktai iš pankreatino istorijos
 2. Pankreatino vartojimo vertė
 3. Fermentų trūkumo priežastys
 4. Pankreatino veikimo mechanizmas
 5. Pankreatino vartojimo ypatybės
 6. Pagrindinės saugaus pankreatino vartojimo taisyklės
 7. Maita vartojant pankreatiną
 8. Pankreatino dozė
 9. Ar yra kokių nors kontraindikacijų dėl pankreatino vartojimo?
 10. Ar nėščios ir žindančios moterys gali vartoti pankreatiną?
 11. Pankreatino preparato kokybės įtaka gydymo sėkmei

Gerai koordinuotas virškinamojo trakto darbas yra raktas į puikią žmogaus savijautą, stabilios organizmo būklės palaikymą. Jei sveikata normali, riebalų, angliavandenių ir baltymų skaidymas vyksta be nesėkmių. Tačiau taip būna ne visada. Kai kuriais atvejais jūs negalite išsiversti be gydymo pankreatinu. Nenaudojant jo, kartais beveik neįmanoma nustatyti svarbiausių žmogaus organizme kasdien vykstančių procesų. Pankreatinas – Kas čia? Tai vaistas, skatinantis ne tik tinkamą organinių medžiagų skaidymą, bet ir tinkamą jų pasisavinimą.

Kas yra pankreatinas?

 Pankreatinas gali būti drąsiai vadinkite tai unikalia priemone.

Pankreatiną galima drąsiai vadinti unikalia priemone. Taip yra dėl to, kad kompoziciją sudaro keli komponentai vienu metu. Jų poveikis organizmui yra sudėtingas. Pankreatiną sudaro šie komponentai:

Lipazė. Atsakingas už normalų riebalų virškinimą. Dėl to jie skirstomi į glicerolį ir riebalų rūgštis.

Amilazė. Dėl šios medžiagos angliavandeniai, kurie yra maisto dalis, suskaidomi į oligosacharidus.

Proteazė. Jos darbas yra skirtas baltymų, patenkančių į organizmą, įsisavinimui. Tokiu atveju įvyksta efektyvus skilimas į aminorūgštis.

Aukščiau nurodyti niuansai yra tinkamo virškinimo proceso pagrindas. Tik laikantis šių taškų užtikrinamas visavertis virškinamojo trakto funkcionavimas.

Be to, į kompoziciją papildomai įtraukta ir pagalbinių medžiagų. Dažniausiai tai yra:

 • krakmolas;
 • magnio stearatas;
 • dažai;
 • talkas;
 • polividonas.

Pagalbiniai įrenginiai atlieka šias funkcijas.

 1. Neleiskite veikliosioms medžiagoms sulipti, padėkite tabletei lengviau nusileisti stemple.
 2. Padidinkite biologinį prieinamumą, skatinkite greitesnį tirpimą.
 3. Veikite kaip veiksmingi medžiagų emulsikliai.
 4. Paveikti planšetinių kompiuterių išvaizdą, padaryti juos patrauklesnius.

Tiksli pankreatino sudėtis priklauso nuo konkretaus gamintojo.

Kai kurie faktai iš pankreatino istorijos

 1. Įrankis pirmą kartą pasirodė XIX amžiaus pabaigoje. Jo gamybai buvo naudojama kiaulių ir galvijų kasa. Organai buvo apdoroti, o paskui susmulkinti.
 2. Didelis pankreatino veiksmingumas buvo abejotinas, kol mokslininkai padarė išvadą, kad skrandžio aplinkos poveikis kenkia fermentų, įtrauktų į sudėtį, aktyvavimui. pankreatino tablečių
 3. Faktas yra tas, kad perėjimas per skrandį neišvengiamai sukelia susidūrimą su rūgštine aplinka. Tai gali sunaikinti fermentus ir neleisti jiems tinkamai veikti. Sėkmingas problemos sprendimas buvo tablečių su specialiu apvalkalu, atspariu žalingam rūgštinės skrandžio aplinkos poveikiui, gamyba.
 4. Pankreatino naudą lemia jo aktyvumas šarminėje dvylikapirštės žarnos aplinkoje. Šis atradimas buvo tikras radinys, nes jis leido užtikrinti visišką vaisto veiksmingumą. Šiandien visi gamintojai gamina produktą remdamiesi šiuo faktu.

Pankreatino vartojimo vertė

Pankreatino vartojimo vertė

Jei dėl kokių nors priežasčių žmogaus organizmas negamina pakankamai fermentų, būtina kompensuoti jų trūkumą. Ignoruoti tokią būseną itin pavojinga. Normalus vertingų fermentų kiekis garantuoja didelių komplikacijų ir virškinimo trakto sutrikimų nebuvimą. Pankreatinas padeda šiais atvejais.

 1. Virškinimo trakto ligos. Dažniausiai tai lėtinis pankreatitas, uždegiminės kilmės kepenų ir tulžies latakų ligos, cistinė fibrozė, gastritas, žarnyno veiklos sutrikimai.
 2. Atkūrimas po operacijos. Reabilitacijos laikotarpiu po chirurginės intervencijos, susijusios su bet kuriuo virškinamojo trakto organu, daugeliu atvejų negalima atsisakyti pankreatino.
 3. Persivalgymas, sunkaus organizmui maisto valgymas. Tokiais atvejais vaistas veikia kaip veiksminga pirmoji pagalba.
 4. Reikia kruopštaus pasiruošimo ultragarsiniam, rentgeno tyrimui.
 5. Su amžiumi susijusiais pokyčiais, kurie išprovokuoja virškinimo trakto sutrikimų atsiradimą. Vyresnio amžiaus žmonės dažnai susiduria su tokiais pažeidimais.

Prieš tai pirkti pankreatiną, atminkite, kad konsultacija su specialistu yra būtina sąlyga pagerinti virškinimo sistemos veiklą. Savarankiškas gydymas gali sukelti rimtų pasekmių ir tik pablogins problemą.

Kas sukelia fermentų trūkumą

 1. Jei organizmas nepagamina pakankamai virškinimui reikalingų medžiagų, nemalonių pojūčių išvengti nepavyks. Pykinimas, sunkumas, rėmuo tampa nuolatiniais žmogaus palydovais. Dėl to gerokai pablogėja gyvenimo kokybė, sunku susikaupti darbui.
 2. Dujų kaupimasis tampa vis dažnesnis. Pilvo pūtimas yra rimta kliūtis normaliam šiuolaikinio žmogaus gyvenimui. Skausmas sukelia didelį diskomfortą.
 3. Fermentų trūkumas laikui bėgant gali išprovokuoti uždegiminių virškinamojo trakto ligų vystymąsi. Anksčiau jos galėdavo visai netrukdyti žmogui. Svarbių medžiagų trūkumas sukelia rimtų ligų atsiradimą.
 4. Naudingų medžiagų įsisavinimas ir tinkamas jų pasisavinimas taip pat yra fermentų nuopelnas. Dėl jų trūkumo organizmas negali gauti pakankamai naudos iš gaunamo maisto. Šią būseną taip pat reikia ištaisyti.
 5. Reguliarus pankreatino vartojimas pašalina aukščiau minėtas problemas. Norint gauti maksimalią naudą, svarbu pasirinkti tinkamą gydymo režimą, nustatyti reikiamą dozę ir tinkamą vaisto formą.
 6. Tai turi būti daroma kontroliuojant. Specialistas atsakys į klausimą, kaip vartoti Pancreatin. Taip galite garantuoti visišką gaminio saugumą ir puikius galutinius rezultatus.

Pankreatino veikimo mechanizmas

Gerai suplanuotas gydymo režimas lemia sėkmingas rezultatas.

Gerai parengtas gydymo režimas lemia sėkmingą rezultatą. Tinkamai naudojant įrankį galima:

 • stabilizuoti virškinimo traktą;
 • užtikrinti normalų virškinimo sistemos organų funkcionavimą;
 • atsikratykite vidurių pūtimo problemų;
 • padėti jums gauti kuo daugiau naudos iš suvartojamo maisto;
 • sumažinti riziką susirgti virškinamojo trakto uždegimu;
 • atkurti normalią virškinimo sistemos veiklą po operacijos (pavyzdžiui, pašalinus dalį skrandžio, žarnyno, tulžies pūslės);
 • pašalinti su kramtymo sutrikimais susijusias neigiamas pasekmes normaliam maisto virškinimui. Tai dažnai atsitinka su žandikaulio pažeidimais;
 • norėdami atsikratyti virškinimo trakto problemų žmonėms, kurie dėl kokių nors priežasčių gyvena sėslų gyvenimo būdą, laikykitės griežto lovos režimo.

Svarbi problema, su kuria susiduria kiekvienas žmogus, yrakaip gerti pankreatiną. Yra aiškios priėmimo taisyklės, kurių nepaisymas gali būti pavojingas sveikatai.

Pankreatino vartojimo ypatybės.

Patyrusio gydytojo konsultacijos metu visada taikomas išskirtinai individualus požiūris. Remdamasis realiu ligos vaizdu, simptomų sunkumu, gretutinių ligų buvimu, specialistas nustato teisingą dozę. Per maža dozė neduos norimo efekto, o jos perteklius gali sukelti komplikacijų ir sunkų šalutinį poveikį. Svarbus yra „aukso vidurio“ principas. Taip pat būtina atsižvelgti į paciento amžių.

Vaisto vartojimo forma taip pat ne visada vienoda. Pasirinkimas tam tikros rūšies naudai atliekamas vertinant ligos eigos pobūdį. Yra šios formos: kapsulės, tabletės ir dražė. Pateikime pavyzdžių. Esant rimtam fermentų gamybos nepakankamumui, patartina vartoti kapsules. Tai leidžia jums tiekti daugiausia veikliųjų medžiagų tiesiai į plonąją žarną. Pankreatino tabletės.

Kita svarbi problema yra trukmė. Tai gali būti vienkartinė priemonė nuo pilvo pūtimo ar sunkaus maisto. Kitais atvejais kursas trunka ilgiau nei vienerius metus, pavyzdžiui, sergant lėtiniu pankreatitu. Viskas priklauso nuo indikacijų ir ligos eigos ypatybių. Atsakymas į klausimą, kiek laiko galima vartoti pankreatiną, kiekvienam pacientui visada yra individualus.

Pagrindinės saugaus pankreatino vartojimo taisyklės

 1. Vaistą reikia gerti užgeriant stikline negazuoto vandens.
 2. Nevartokite tuščiu skrandžiu. Tai daro didelę žalą skrandžio gleivinei dėl kompoziciją sudarančių medžiagų aktyvumo.
 3. Išgėrus, reikia palaukti apie 30, kartais 60 minučių, kad pasiektumėte maksimalų efektyvumą ir pašalintumėte nemalonius simptomus.
 4. Netraiškykite kapsulės ar tabletės, kramtykite. Taigi jo apvalkalas neišvengiamai subyra ir pažeidžiama burnos gleivinė dėl fermentų aktyvavimo (panašiai kaip veikia skrandžio gleivinę).
 5. Būtina laikytis pertraukos tarp pankreatino ir tam tikrų vaistų, pvz., antacidinių vaistų, vartojimo. Jei nepaisysite šios taisyklės, vertingos medžiagos sunaikinamos. Priemonė neduos jokios naudos. Informacija apie sąveikos su kitais vaistais tipus nurodyta instrukcijose. Prieš vartojant pankreatiną pirmą kartą, jį reikia atidžiai ištirti.

Svarbu suprasti, kad nesilaikant sveikos gyvensenos pagrindų, tinkamos mitybos, specialios gydytojo paskirtos dietos, negalima garantuoti visiško ligos palengvėjimo. .

Mityba vartojant pankreatiną

Be to, kad galvojate apie kas geriau – pankreatinas ar pankreazimas “></span></p>
<p><span>Be to, kad reikia galvoti, </span><b>kas yra geriau – pankreatinas ar pankreazimas</b><span>, ar kitus analogus, yra dar vienas svarbus dalykas. Pasirinkę vaistą kartu su gydytoju, turėtumėte persvarstyti savo mitybą.</span></p>
<p><span>Produktai, kuriuose yra fermentų, reikalauja rimto požiūrio į maistą. Esmė ne tik ta, kad jų negalima gerti tuščiu skrandžiu.</span></p>
<p><span>Kad organizmas lengviau virškintų ir pasisavintų su maistu į organizmą patenkančias medžiagas, reikia atsikratyti įpročio persivalgyti. Nemanykite, kad pankreatino vartojimas nepaisydamas sveikos mitybos taisyklių išgelbės jus nuo problemų.</span></p>
<p><span>Kad vaistas parodytų visas savo galimybes, turite atsiminti paprastas taisykles.</span></p>
<ol>
<li><span>Nevalgykite didelių porcijų. Atsikelti nuo stalo jaučiant sunkumą ir pilnumą reiškia, kad virškinamajame trakte susidaro per daug streso.</span></li>
<li><span>Geriausia valgyti mažesnes porcijas, maždaug 4–6 kartus per dieną.</span></li>
<li><span>Valgymas naktį yra didžiausias virškinimo sistemos priešas. Geriau pamiršk šį blogą įprotį kartą ir visiems laikams.</span></li>
<li><span>Jei gydytojas paskyrė specialią gydomąją dietą, svarbu nepamiršti jos taisyklių. Tai dažniau pasitaiko žmonėms, sergantiems lėtinėmis virškinimo trakto ligomis.</span></li>
<li><span>Turite atkreipti dėmesį į tai, kaip gaminate maistą. Atsisakykite pomėgio keptiems, per riebiems ir aštriems patiekalams. Taip pat neįtraukiama rūkyta mėsa, marinuoti agurkai, greitas maistas ir saldumynai. Geriau teikti pirmenybę maistui, paruoštam šiais būdais: kepant, verdant, troškinant, garuose.</span></li>
</ol>
<p><span> Laikantis tokių paprastų taisyklių, pankreatino veiksmingumas daug kartų padidėja, gerėja sveikata, sumažėja apkrova ne tik kasai, bet visam virškinimui. sistema. Žymiai sumažėja rizika susirgti gretutiniais negalavimais.</span></p>
<h3><span>Pankreatino dozė</span></h3>
<p><a href=Kiek pankreatino gerti yra dviprasmiškas klausimas. Jei kasa visiškai nustojo atlikti jai priskirtas funkcijas, negalima atsisakyti didžiausios paros dozės. Tai 400 000 vienetų

Pagrindinis dalykas yra fermentų trūkumo laipsnis. Jei žmogus vartojo riebų maistą, jaučia sunkumą ir pykinimą, dažniausiai pakanka išgerti ne daugiau kaip dvi tabletes. Būtina, kad paros dozė neviršytų 150 000 vienetų (jei nekalbame apie visišką organų disfunkciją). Perdozavus, gali pasireikšti šie reiškiniai:

 • alergija;
 • pykinimas ir vėmimas;
 • stiprus pilvo skausmas;
 • žarnyno sutrikimai (viduriavimas, vidurių užkietėjimas).

Rimtų bėdų galima išvengti, jei į priėmimo klausimą spręsite išmintingai ir pasikonsultuosite su patyrusiu specialistu. Savarankiškas gydymas šiuo atveju yra pats blogiausias pasirinkimas. Ypač jei reikia ilgalaikio gydymo.

Turite sutelkti dėmesį į valgymų skaičių ir paskirstyti reikiamą dozę. Svarbu nepamiršti, kad vaistą reikia vartoti prieš valgį, valgio metu arba iškart po jo, o ne kitaip.

Taip pat atkreipkite dėmesį, kad, be pagrindinių komponentų, preparate gali būti ir papildomų, kaip parodyta toliau esančioje lentelėje.

Vardas

Sudėtis

Pankreatinas, Dipan-9 kasos fermentai, Thorne tyrimai

Amilazės 112 500 USP vienetų, proteazės 115 000 USP vienetų, lipazės 17 500 USP vienetų

Pankreatinas, pankreatinas, Now Foods, 10X 200 mg

Amilazės 50 000 USP vienetų, proteazės 50 000 USP vienetų, lipazės 4 000 USP vienetų

Biokaskados fermentų kompleksas, Meno gyvenimas

pankreatinas 50mg, bromelainas 35mg, papainas 25mg, tripsinas 25mg, saldymedis 25mg, ežiuolės ekstraktas 17,5mg, lipazė 5mg, maltozė 5mg, 5 mg milacetozės, 5 mg milacetozės proteazė 5 mg, tulžis 5 mg, kristalinis rutinas 5 mg, superoksido dismutazė 5 mg, katalazė 5 mg, cinko oksidas 4 mg, ribonukleazė 3,75 mg, dezoksiribonukleazė 3,75 mg, sacharozė 2, 5 mg, pepsinas 1,25 mg, reninas .chymotry25 mg

Pankreatinas, pankreatinas, kaimo gyvenimas span>

Amilazės 140 000 USP vienetų, proteazės 140 000 USP vienetų, lipazės 11 200 USP vienetų

Ar yra kokių nors kontraindikacijų vartoti pankreatiną?

Kaip ir bet kuris vaistas, pankreatinas turi tam tikrų kontraindikacijų. Vaikams iki 3 metų negalima skirti. Gydymą būtina atlikti ypač griežtai prižiūrint gydytojui.

 1. Paūmėjus lėtinei pankreatito eigai, vaistų vartojimas atidedamas. Gydymas laikinai nutraukiamas, kol pagerės bendra būklė.
 2. Alerginės reakcijos ir padidėjęs jautrumas atskiriems kompozicijos komponentams taip pat yra kontraindikacijos. Dar vienas tikslus argumentas, kodėl pankreatino neskirti, yra vienos iš grupių žarnyno nepraeinamumas arba hepatitas.
 3. Alkoholio vartojimas ir gydymas nuo narkotikų yra nesuderinami dalykai. Jei žmogus vartoja stiprius gėrimus, aplikacijos efektyvumas beveik nulinis. Fermentai, sudarantys kompoziciją, tiesiog sunaikinami sąveikaujant su alkoholiu.
 4. Priešpirkdami pankreatiną Kijeve , be kontraindikacijų įvertinimo, su specialistu reikėtų aptarti vaistus, kuriuos planuojama vartoti tuo pačiu metu. Tai padės išvengti vaistų nesuderinamumo. Nepageidaujamų reakcijų atsiradimas bus sumažintas iki minimumo.

Ar nėščios ir žindančios moterys gali vartoti pankreatiną?

Nėštumo metu moters kūne vykstančių pokyčių fone

Atsižvelgiant į pokyčius, vykstančius moters organizme nėštumo ir žindymo laikotarpiu, gali kilti problemų su virškinimo traktu. Svarbu kompetentingai spręsti klausimą dėl vaisto, kurio sudėtyje yra fermentų, skyrimo. Priėmimas turėtų būti pradedamas tik įvertinus naudos ir motinos sveikatai bei rizikos vaiko būklei santykį.

Jei gydytojas įsitikinęs, kad organizmui iš tiesų nepavyko gaminti kasos fermentų, jis gali paskirti atitinkamus receptus. Bet tik po kruopštaus tyrimo.

Tas pats pasakytina ir apie krūtimi maitinančias mamas. Svarbu atkreipti dėmesį į vaisto vartojimo niuansus.

 1. Nuolat stebėkite savo savijautą ir vaiko būklę.
 2. Nevartokite tablečių savarankiškai be gydytojo priežiūros. Ypač kai kalbama apie ilgalaikį gydymą.
 3. Visada geriau vartoti vaistą po maitinimo, o ne prieš.

Žinodami, kaip teisingai vartoti pankreatiną, galite nesijaudinti dėl nepageidaujamų reakcijų. Svarbiausia yra klausytis gydytojo ir tinkamai įvertinti priemonės naudojimo tinkamumą.

Paruošimo nuo pankreatino kokybės įtaka gydymo sėkmei

Iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad lėšų įsigijimo vieta neturi reikšmės.

Iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad prekės įsigijimo vieta nesvarbu. Pankreatinas lengva pirkti bet kurioje įprastoje vaistinėje už mažą kainą arba pateikite užsakymą internetu. Tačiau tai ne visada reiškia, kad pirkėjas pasirinko teisingai. Laikui bėgant žmogus pastebi, kad nerimą keliantys simptomai nesitraukia, per greitai grįžta išgėrus tabletę. Dozės padidinimas nepadeda padėties.

Taip nutinka todėl, kad nepatikrintose vietose įsigyjamas vertingas pirkinys arba tiesiog įvyko banalus susidūrimas su padirbtu. Deja, vaistų falsifikavimas yra įprastas dalykas. Tačiau yra pagrįstas sprendimas. Įmonė „Biotus“ yra atsakinga kiekvienam klientui ir garantuoja ne tik aukštą gaminių kokybę. Čia galite gauti kvalifikuotų patarimų iš patyrusių darbuotojų.

Profesionalus požiūris į verslą ir kokybiški vaistai nereiškia, kad čia susidursite su didelėmis kainomis. Adekvati kaina paaiškinama tuo, kad „Biotus“ prekes perka ir pristato tiesiai iš gamintojo. Sertifikuoti produktai už geriausią rinkos kainą yra raktas į ilgalaikį ir vaisingą bendradarbiavimą su daugeliu nuolatinių klientų. Įmonė siūlo ne tik mažmeninę produkcijos prekybą, bet ir palankias sąlygas didmenininkams.

Atsakymas į klausimą, kas yra pankreatinas, smulkiausios smulkmenos, o išsiaiškinus kur geriau įsigyti, belieka tik pateikti užsakymą. Tinkamai pasirinkus internetinę parduotuvę, gamintoją ir dozavimą, galima pasiekti geriausių rezultatų. Atsigavimas ir gera savijauta neprivers jūsų laukti.

DUK – dažnai užduodami klausimai:

Мне назначили прием панкреатина в течение месяца. Срок прошел — но вот улучшений нет. В чем может быть проблема?

Причин может быть несколько: от некачественного аптечного препарата до неверно подобранной дозировки. Если врач не установил других причин, то разумно попробовать качественную продукцию производства США. Вы можете связаться с нашими специалистами, которые уточнят диагноз, назначенную дозировку и подберут лучший препарат.

Можно ли принимать панкреатин для профилактики?

Если вы считаете что она вам нужна, то старайтесь принимать только минимальную дозировку чтобы не навредить здоровью. Поэтому именно дозировка должна стать решающей при выборе препарата. Также не забывайте, что есть ряд противопоказаний. Поэтому в любом случае вам будете полезна консультация специалиста по добавкам и витаминам. Может оказаться, что вам лучше подойдет совершенно другое средство для улучшения пищеварения.

Я беременна на пятом месяце. Врач назначил принимать панкреатин. Какие могут быть последствия приема на этом сроке?

До конца влияние панкреатина на развитие плода еще не изучено - и это не слишком хорошая новость для будущих мам. Одновременно, осложнений связанный с его приемом также пока выявлено не было. Главное, принимайте только препарат предписанный врачом, не превышайте дозировку и все будет хорошо!

Мой уже взрослый сын принимает панкреатин когда у него после еды болит живот. К врачу идти отказывается. Какой препарат ему лучше принимать если есть вздутие и тяжесть в желудке?

К сожалению в силу определенных обстоятельств, у нас в стране люди не очень любят обращаться к врачам. Однако, это не повод бесконтрольно принимать препараты. Даже безобидные витамины могут навредить здоровью. Постарайтесь уговорить его получить консультацию у нас по телефону или в режиме чата. Важно уточнить симптоматику, исключить противопоказания и только тогда выбрать лучший препарат. Это займет всего несколько минут и вам не придется за нее доплачивать. При этом польза подобранного препарата будет на порядок выше, чем от выбранного самостоятельно.

Turinys
 • Turinys
 • Kas yra pankreatinas?
 • Kai kurie faktai iš pankreatino istorijos
 • Pankreatino vartojimo vertė
 • Kas sukelia fermentų trūkumą
 • Pankreatino veikimo mechanizmas
 • Pankreatino vartojimo ypatybės.
 • Pagrindinės saugaus pankreatino vartojimo taisyklės
 • Mityba vartojant pankreatiną
 • Pankreatino dozė
 • Ar yra kokių nors kontraindikacijų vartoti pankreatiną?
 • Ar nėščios ir žindančios moterys gali vartoti pankreatiną?
 • Paruošimo nuo pankreatino kokybės įtaka gydymo sėkmei
Atsakomybės neigimas

Šis tinklaraštis nėra skirtas diagnozei, gydymui ar medicininėms konsultacijoms teikti. Informacija šiame tinklaraštyje pateikiama tik informaciniais tikslais. Dėl bet kokių medicininių ir su sveikata susijusių diagnozių ir gydymo kreipkitės į savo gydytoją. Šiame tinklaraštyje pateikta informacija neturėtų būti laikoma pasikonsultavimo su gydytoju pakaitalu. Šio tinklaraščio straipsniuose pateikti teiginiai apie konkrečius produktus nėra patvirtinami dėl ligų gydymo, diagnozavimo ar prevencijos.

Ar jums patiko šis įrašas?
0
0
Straipsnio komentarai
Nėra atsiliepimų
Pridėkite savo apžvalgą

Atsiliepimai bus rodomi po moderavimo.