Facebook Pixel

Su žuvų taukais meskite svorį, pagerinkite nuotaiką, bendrą savijautą ir išvaizdą

Su žuvų taukais meskite svorį, pagerinkite nuotaiką, bendrą savijautą ir išvaizdą

Žuvų taukuose yra vitaminų A ir D, todėl papildas naudingas plaukams, nagams ir odai. Žuvų taukai gerina odos regeneracines savybes, mažina nervinį jaudrumą.

Omega-3 riebalų rūgštys yra vertingiausios žuvų taukų sudedamosios dalys. Jie užkerta kelią širdies ir kraujagyslių ligoms, mažina „blogųjų“ lygį cholesterolio, gerina kraujotaką ir dar daugiau.

Nuostabu, kad dietologai rekomenduoja žuvų taukus sumažinti kūno riebalus. Tyrimai parodė puikius fizinių pratimų ir biologinio papildo derinio rezultatus. .html'>Žuvų taukai padidina geros nuotaikos hormono kiekį – serotonino, todėl gali būti naudojamas kovojant su depresija. Be to, šis papildas sumažina vaikų ir suaugusiųjų dirglumo ir agresyvumo lygį.

Labai naudingas biologinis papildas patogioje kapsulės formoje. Prieš vartodami pasitarkite su gydytoju. 

Atsakomybės neigimas

Šis tinklaraštis nėra skirtas diagnozei, gydymui ar medicininėms konsultacijoms teikti. Informacija šiame tinklaraštyje pateikiama tik informaciniais tikslais. Dėl bet kokių medicininių ir su sveikata susijusių diagnozių ir gydymo kreipkitės į savo gydytoją. Šiame tinklaraštyje pateikta informacija neturėtų būti laikoma pasikonsultavimo su gydytoju pakaitalu. Šio tinklaraščio straipsniuose pateikti teiginiai apie konkrečius produktus nėra patvirtinami dėl ligų gydymo, diagnozavimo ar prevencijos.

Ar jums patiko šis įrašas?
0
0
Straipsnio komentarai
Nėra atsiliepimų
Pridėkite savo apžvalgą

Atsiliepimai bus rodomi po moderavimo.