Facebook Pixel

Kaip nugalėti peršalimą? Tik natūralios priemonės

Kaip nugalėti peršalimą? Tik natūralios priemonės

Ar krūpčiojate kiekvieną kartą, kai šalia jūsų čiaudėja kolega? Ar rengiesi šiltai ir atsargiai atidarai langą vėdinimui? & nbsp; Kad ir kaip stengtumėmės apsisaugoti nuo sezoninių peršalimų ir SŪRS, vėlyvą rudenį to išvengti itin sunku! Ką daryti, jei jau peršalote ir norite kuo greičiau pasveikti bei grįžti prie kasdienės veiklos? Siūlome tik veiksmingus gyvybės nulaužimus, naudojant naudingas, natūralias priemones! 

Pasakykite „ne“ paracetamoliui ir antibiotikams

Nors šių metų vėlyvas ruduo vis dar atneša šiltų dienų ir gyvybingų peizažų, gripas ir šaltasis sezonas jau įgauna pagreitį. Pirmas dalykas, kurį gydytojai rekomenduoja, jei jau peršalote, tai likti namuose, atsipalaiduoti ir atsipalaiduoti. Tačiau prieš imdamiesi pirmųjų sveikimo žingsnių išsiaiškinkime, kas yra peršalimas.

Viena iš pagrindinių peršalimo priežasčių yra hipotermija, kuri silpnina mūsų organizmą. apsauga, leidžianti virusams įsiskverbti į organizmą ir suaktyvėti. Tai yra, pagrindinė SARS ir peršalimo vystymosi priežastis yra virusai. Todėl neskubėkite kaupti cheminių antivirusinių vaistų, jei blogai jaučiatės ilgiau nei 2-3 dienas. Juk tokie vaistai veiksmingi tik pirmosiomis peršalimo dienomis. Gydytojai taip pat primygtinai pataria nuo peršalimo nenaudoti antibiotikų!

Tokios „sunkiosios artilerijos“ naudojimas pateisinamas tik tada, kai pastebimos bakterinės komplikacijos. Taip pat verta atsisakyti populiaraus „greitosios pagalbos“, kurį mėgsta ir suaugusieji, ir vaikai – aromatizuotų karštųjų gėrimų paracetamolio pagrindu. Tokie vaistai neturi gydomojo poveikio, o tik laikinai palengvina simptomus. Be to, jie labai kenkia kepenims ir inkstams. Gydytojai taip pat nerekomenduoja chemikalais mažinti temperatūros, jei ji ne aukštesnė nei 38 laipsniai.

Skanu ir sveika: kompotai, vaisių gėrimai ir žolelių arbatos.

Ne paslaptis, kad peršalus reikia daug gerti, nes būtent skystis efektyviai šalina iš organizmo toksinus. O geriausia gerti gėrimus, kuriuose gausu vitamino C. Natūrali aviečių arbata su citrina, medumi ir imbieru – vienas skaniausių ir sveikiausių gėrimų, skatinančių sveikimą. Gydytojai taip pat rekomenduoja uogų ir vaisių vaisių gėrimus bei kompotus, šviežiai spaustas citrusinių vaisių sultis, liepžiedžių arbatą ir šiltą pieną su medumi.

Vištienos sultinys pagreitins sveikimą

Turbūt pastebėjote, kad peršalus visai nesinori valgyti. Taigi, mūsų kūnas bando pats susidoroti su skausminga būkle, kad neeikvotų papildomos energijos maisto virškinimui. Iš naminės vištienos pagamintas sultinys – lengvas, bet kartu ir maistingas patiekalas, turintis priešuždegiminį poveikį organizmui.  

Eteriniai citrusiniai aliejai D1%84%D0%B8%D1%80%D0%BD%D1%8B%D0%B5+%D0%BC%D0%B0%D1%81%D0%BB%D0%B0'>eteriniai aliejai citrinų ir greipfrutų peršalimo simptomams palengvinti. Sumaišykite 2 litrus gryno vandens su lašeliu citrinos ir greipfrutų aliejaus ir gerkite skystį visą dieną. Eteriniais aliejais praturtintas vanduo pašalina iš organizmo toksinus, efektyviai malšina gerklės skausmą, taip pat palengvina kvėpavimą.

Vitaminų parama: vitaminas C ir D

span>

Vitaminų palaikymas: vitaminas C ir D

strong>

Visuotinai pripažįstama, kad vienas veiksmingiausių vitaminų nuo peršalimo yra vitaminas C. Yra daug klinikinių tyrimų, įrodančių, kad askorbo rūgštis didina organizmo apsaugą, palaiko imuninę sistemą, suteikdama antioksidacinį poveikį. Jei jau peršalote, gydytojai rekomenduoja vartoti pakankamai dideles vitamino C dozes – nuo 2 iki 4 gramų per dieną.

Palyginimui: dienos norma. askorbo rūgšties suaugusiam žmogui yra apie 1000 mg. Vitaminas D – Dar viena maistinė medžiaga, pasiteisinusi nuo peršalimo ligų. Kliniškai įrodyta, kad vitamino D3 papildai veiksmingai malšina pirmuosius gripo simptomus ir peršalimo ligas.

Mieli skaitytojai, mėgaukitės rudens grožis be peršalimo ir gripo! Bet jei staiga pasijusite blogai, pasinaudokite mūsų patikrintais gyvenimo būdais – tik natūraliais gydymo metodais, kurie jums bus tik naudingi! 

Atsakomybės neigimas

Šis tinklaraštis nėra skirtas diagnozei, gydymui ar medicininėms konsultacijoms teikti. Informacija šiame tinklaraštyje pateikiama tik informaciniais tikslais. Dėl bet kokių medicininių ir su sveikata susijusių diagnozių ir gydymo kreipkitės į savo gydytoją. Šiame tinklaraštyje pateikta informacija neturėtų būti laikoma pasikonsultavimo su gydytoju pakaitalu. Šio tinklaraščio straipsniuose pateikti teiginiai apie konkrečius produktus nėra patvirtinami dėl ligų gydymo, diagnozavimo ar prevencijos.

Ar jums patiko šis įrašas?
0
0
Straipsnio komentarai
Nėra atsiliepimų
Pridėkite savo apžvalgą

Atsiliepimai bus rodomi po moderavimo.