Facebook Pixel

Kaip atkurti savo odos kolageną?

Kaip atkurti savo odos kolageną?

Kosmetologijoje kolagenas naudojamas technologiškai arba skatina savo baltymo sintezę organizme.

Norint atstatyti savo kolageną organizme, būtina skatinti neokolagenezę. Naudojami šie metodai:

  • aparatinės įrangos metodai
  • hialurono rūgšties injekcijos
  • mikonidavimo procedūra
  • maisto papildų su baltymais skyrimas turinys
  • vartoti augalinius hormoninius preparatus

Kosmetologijoje kolagenas naudojamas išoriniam naudojimui kremų, gelių ir kaukių pavidalu. Kaip injekcijų vietos žymekliai – naudojamas kontūrinėje plastikoje. Bioprieduose kapsulėse, milteliuose, tabletėse.

Tinkama mityba, neigiamų veiksnių pašalinimas, naujausių kosmetologijos metodų naudojimas – visa tai padės išsaugoti grožį net senatvėje.

Biotus internetinė parduotuvė siūlo šiuolaikišką ir kokybišką kolageno preparatai  mažiausiomis kainomis. Susisiekite su mūsų darbuotojais patarimo ir jie padės išsirinkti efektyviausią kompleksą pagal jūsų poreikius.

Atsakomybės neigimas

Šis tinklaraštis nėra skirtas diagnozei, gydymui ar medicininėms konsultacijoms teikti. Informacija šiame tinklaraštyje pateikiama tik informaciniais tikslais. Dėl bet kokių medicininių ir su sveikata susijusių diagnozių ir gydymo kreipkitės į savo gydytoją. Šiame tinklaraštyje pateikta informacija neturėtų būti laikoma pasikonsultavimo su gydytoju pakaitalu. Šio tinklaraščio straipsniuose pateikti teiginiai apie konkrečius produktus nėra patvirtinami dėl ligų gydymo, diagnozavimo ar prevencijos.

Ar jums patiko šis įrašas?
0
0
Straipsnio komentarai
Nėra atsiliepimų
Pridėkite savo apžvalgą

Atsiliepimai bus rodomi po moderavimo.