Facebook Pixel

Pycnogenol yra galingas antioksidantas

Pycnogenol yra galingas antioksidantas

Pycnogenol – tai veiksminga priemonė gydant kraujagyslių ligas. Tai taip pat vienas iš galingiausių antioksidantų, neutralizuojančių laisvuosius radikalus (ir jie yra pagrindinė daugelio ligų priežastis).

Tyrimai įrodė piknogenolio veiksmingumą sergant varikoze. Vaistas padeda stiprinti venas, atstatyti elastingumą.

Piknogenolis naudojamas kovojant su vandens ligomis, stiprina kraujagysles, mažina patinimą. Ši vaisto savybė naudinga esant aukštam kraujospūdžiui ir sportinėms traumoms.

Be to, kad jis plačiai naudojamas kovojant su kraujagyslių ligomis, jis taip pat vartojamas akių ligoms, artritui ir kraujavimui gydyti.

Internete -Biotus parduotuvėje rasite didelį Pyknogenol pasirinkimą iš pirmaujančių pasaulio gamintojų. Platus asortimentas, patrauklios kainos, galimas pristatymas visoje Ukrainoje – viskas, kad pirkimas iš mūsų būtų pelningas ir malonus. 

Atsakomybės neigimas

Šis tinklaraštis nėra skirtas diagnozei, gydymui ar medicininėms konsultacijoms teikti. Informacija šiame tinklaraštyje pateikiama tik informaciniais tikslais. Dėl bet kokių medicininių ir su sveikata susijusių diagnozių ir gydymo kreipkitės į savo gydytoją. Šiame tinklaraštyje pateikta informacija neturėtų būti laikoma pasikonsultavimo su gydytoju pakaitalu. Šio tinklaraščio straipsniuose pateikti teiginiai apie konkrečius produktus nėra patvirtinami dėl ligų gydymo, diagnozavimo ar prevencijos.

Ar jums patiko šis įrašas?
0
0
Straipsnio komentarai
Nėra atsiliepimų
Pridėkite savo apžvalgą

Atsiliepimai bus rodomi po moderavimo.