Facebook Pixel

Pats šventiškiausias WonderBrunch su Biotu

Pats šventiškiausias WonderBrunch su Biotu

Šventiškiausi „WonderBrunch“ – tai vieta, kur kiekviena moteris supranta, kaip reikia būti gražiai, gerai prižiūrimai, gerai mamai, ir netgi sėkmingas karjeroje.

 

Smagu žinoti, kad daugiau žmonių supranta : grožis be sveikatos neįmanomas. Todėl mes ne tik kalbėjome apie sveikatos svarbą, bet ir palikome jums mažas dovanėles WonderBox: vitaminus ir papildus, kurie idealiai tinka, kad kūnas būtų sveikas ir gražus.  Visą dieną mūsų zonoje buvo daug kalbama apie tai, kaip pasirinkti efektyvią atramą organizmui, kokie vitaminai tam tikroje situacijoje tiktų labiau. Ir žinote, kartais mums atrodė, kad dienos neužteks. Taip ir atsitiko :)

 

Mes tikrai patiko būti šio renginio dalimi ir pasidalinti sveikatos bei grožio paslaptimis. Ačiū organizatoriams, dalyviams už nuotaiką, pokalbius, šypsenas ir geriausią šio šeštadienio kompaniją. Žiūrėkite nedidelį fotoreportažą iš renginio.


Atsakomybės neigimas

Šis tinklaraštis nėra skirtas diagnozei, gydymui ar medicininėms konsultacijoms teikti. Informacija šiame tinklaraštyje pateikiama tik informaciniais tikslais. Dėl bet kokių medicininių ir su sveikata susijusių diagnozių ir gydymo kreipkitės į savo gydytoją. Šiame tinklaraštyje pateikta informacija neturėtų būti laikoma pasikonsultavimo su gydytoju pakaitalu. Šio tinklaraščio straipsniuose pateikti teiginiai apie konkrečius produktus nėra patvirtinami dėl ligų gydymo, diagnozavimo ar prevencijos.

Ar jums patiko šis įrašas?
0
0
Straipsnio komentarai
Nėra atsiliepimų
Pridėkite savo apžvalgą

Atsiliepimai bus rodomi po moderavimo.