Facebook Pixel

Chia sėklos yra nuostabiai sveikas produktas, prieinamas kiekvienam.

Chia sėklos yra nuostabiai sveikas produktas, prieinamas kiekvienam.

Chia sėklos – tai produktas iš tolimos Pietų Amerikos, kurį valgė actekai, inkai, majai. O senoliai daug žinojo apie tikrai maistingus ir sveikus produktus, tad kodėl gi nepanaudojus senolių išminties savo sveikatos ir grožio labui?

Šis unikalus produktas didina fizinę kūno ištvermę ir gerina bendra savijauta. Sėklose gausu:

  • kalcio
  • antioksidantų
  • ląstelienos
  • kalio
  • omega- 3 kaip
  • magnis
  • geležis

Įspūdinga, ar ne? Chia sėklas galima valgyti ir atskiras, arba galima dėti į kitus patiekalus ruošiant salotas, pagrindinius ir pirmuosius patiekalus, įvairius padažus ir užpilus ir pan. Įdomu tai, kad 1 valgomasis šaukštas šio produkto gali pakeisti 1 kiaušinį kepant, š. funkcija ypač naudinga ruošiant vegetariškus patiekalus.

Šis visiškai unikalus produktas, kuri padeda numesti svorio ir atrodyti jauniau, gerina savijautą ir jėgą, mažina cholesterolio kiekį ir gerina širdies veiklą, stabilizuoja cukraus kiekį kraujyje ir mažina kraujospūdį.

Atsakomybės neigimas

Šis tinklaraštis nėra skirtas diagnozei, gydymui ar medicininėms konsultacijoms teikti. Informacija šiame tinklaraštyje pateikiama tik informaciniais tikslais. Dėl bet kokių medicininių ir su sveikata susijusių diagnozių ir gydymo kreipkitės į savo gydytoją. Šiame tinklaraštyje pateikta informacija neturėtų būti laikoma pasikonsultavimo su gydytoju pakaitalu. Šio tinklaraščio straipsniuose pateikti teiginiai apie konkrečius produktus nėra patvirtinami dėl ligų gydymo, diagnozavimo ar prevencijos.

Ar jums patiko šis įrašas?
0
0
Straipsnio komentarai
Nėra atsiliepimų
Pridėkite savo apžvalgą

Atsiliepimai bus rodomi po moderavimo.