Facebook Pixel

Taurinas: pagrindinė sveikos gyvensenos paslaptis

Taurinas: pagrindinė sveikos gyvensenos paslaptis

Mūsų visuomenėje yra gana prieštaringa nuomonė apie maisto papildus. Vieni mano, kad jie tikrai naudingi, kiti – pinigų švaistymas. Ir dar kiti teigia, kad jie gali padaryti žalos. Tokia padėtis paaiškinama menku šios srities žinomumu, nepatikrintais gandais. Jei norite suprasti situaciją, suprasti, kas geriausia sveikatai, turėtumėte išbandyti tauriną – nepakeičiamą elementą naujagimiams. , veganai, sportininkai, sužeisti žmonės ir pagyvenę žmonės.

Įdomūs faktai

Taurinas yra nebaltyminės kilmės sieros turinti aminorūgštis, kuri, veikiant fermentams, sintetinama kiekvieno žmogaus organizme. Tai pirmas faktas, verčiantis pažvelgti į priedus kitu kampu, bet ne vienintelis.

 1. Taurinas puikiai tirpsta vandenyje, tačiau yra atsparus kitiems tirpikliams, įskaitant rūgštis. Tai užtikrina geresnį jo įsisavinimą organizme.
 2. Stimuliuoja energetinį aktyvumą, todėl vartojant kartu su guaranos sultimis suteikia energijos visai dienai. Jo savybės šia kryptimi kelis kartus pranašesnės už kofeiną.
 3. Metaboliniai procesai pagal įtakos taurinas atsiranda aktyviau.
 4. Pirkite tauriną is verta, jei atliekate reabilitaciją po traumos. Suaktyvina regeneracijos procesus, leidžia raumenims greičiau atsigauti.
 5. Įplaukos iš smegenų veiklos, susijusios su taurinu intensyvesnis, nors padeda susidoroti su per dideliu krūviu, yra puiki stresinių sąlygų prevencija.

Taurinas in medicina

Taurinas pirmą kartą buvo gautas 1827 m.

 

Taurinas pirmą kartą gautas 1827 m. Iki šiol taurino savybes ir naudą tiria geriausi pasaulio mokslininkai. Visų pirma, jie buvo išsiųsti kurti vaistus. Susidomėjimą jis kėlė tuo, kad teigiamai paveikė sergančius ir pagyvenusius žmones, kurie pavartoję greičiau pasveikdavo. Kokiuose vaistuose jo yra?

 1. Akių ligoms gydyti, pvz. pvz., katarakta, ultravioletinių spindulių pažeidimas, konjunktyvitas, ragenos trauma, pažeidimas arba degeneracinis (įgytas ir paveldimas) tinklainės pakitimas.
 2. Taurinas dalyvauja formuojant naujas ląsteles hipokampe. Tai smegenų sritis, atsakinga už atmintį. Rodo teigiamus rezultatus gydant smegenų traumas. Taip pat naudojamas smegenų veiklai stimuliuoti pacientams, ištiktiems komos.
 3. Tepalai, kurie yra sukurti. atsigavimui po traumų, patempimuose taip pat yra taurino. Jo yra žaizdų gijimo preparatuose, kurie skiriami įpjovimams, nudegimams ir žaizdoms po šautinių žaizdų gydyti.
 4. Naudojama kaip priepuolių, įskaitant lėtinius, gydymo dalis.
 5. Taurinas , kurio nauda buvo pastebėta regeneruojant kepenų ląsteles, taip pat yra dalis nuo alkoholio priklausomų žmonių gydymo.
 6. Vartojamas bet kokios kilmės onkologinėms ligoms gydyti.

Ligų, kuriomis gydomas taurinas, sąraše taip pat yra diabetas, padidėjęs cholesterolio kiekis, autizmas, hepatitas, hipertenzija. Ši aminorūgštis pasitvirtino kaip kokteilių sudedamoji dalis kūno raumenų mezoterapijoje. Pasižymi atpalaiduojančiu poveikiu, mažina įtampą, gerina kraujotaką, tonusą.

Grožis ir taurinas

Kosmetologai gerai žino, ką taurinas yra .

Kas yra taurinas kosmetologai gerai žino. Naudingos savybės taip pat buvo pritaikytos grožio pramonėje. Tai yra senėjimą stabdančios kosmetikos, kaukių, serumų, kremų dalis. Atskirą vietą užima mezoterapijoje, injekcinėje kosmetologijoje. Procedūrų metu taurinas patenka į giliuosius odos sluoksnius, atkuria glotnumą ir raumenų tonusą, naikina raukšles.

Rinkdamiesi kosmetiką nuo raukšlių, būtinai perskaitykite sudėtį: jei joje yra taurino, tai su didele tikimybe ji tikrai atitinka deklaruojamą poveikį. Taip pat galite papildyti savo priežiūrą specialiais papildais, kad pamaitintų odą iš vidaus ir išorės.

Kaip ji sintetinama organizme. ?

Taurino gamyba organizme vyksta veikiant fermentams. Šis procesas vyksta glaudžiai susijęs su kitomis baltymų aminorūgštimis.Nauji tyrimai rodo, kad per dieną pagaminame nuo 50 iki 125 mg taurino. Ši dalis visiškai patenkina sveiko vidutinio amžiaus žmogaus poreikius. Tačiau to neužtenka, kai kalbame apie ligas, atsigavimą po traumų.

Tikslaus sintezės greičio apskaičiuoti nepavyko. Tačiau pastebėta, kad jis didėja, kai maiste yra B grupės vitaminų. Tai taip pat neturi įtakos kepenų būklei – ligai, dėl kurios sumažėja gebėjimas gaminti savo tauriną.

Taip pat yra tiesioginis ryšys tarp mitybos ir taurino kiekio kraujyje. Valgant maistą, kuriame gausu taurino, jis pakyla, jo nesant išlieka normos ribose arba žemiau.

Maisto produktų lentelė su taurinas

Gydytojai ir mitybos specialistai rekomenduoja kiek įmanoma subalansuoti savo mitybą

Gydytojai ir sveikos mitybos specialistai rekomenduoja kiek įmanoma subalansuoti savo mitybą taip, kad organizmas iš produktų gautų viską, ko reikia. Taurinas nėra išimtis. Apsvarstykite turinio lentelę ir dienos porcijos procentą.

 

Produkto pavadinimas

Taurinas (mg/100g)

% DV

Kalakutiena (tamsi mėsa)

360

76,5

Tunas (žalias)

284

71

Vištiena (tamsi mėsa)

170

42, 5

Raudonoji žuvis (žalia)

130

32 ,5

Vištiena (širdis ir kepenys)

117,9

29,5

Vištiena ( neapdorota skerdena)

99,6

25

Austrės (šviežios)

130

32,5

Jautienos širdelė

65,2

16,3

Kalifornijos midijos

53

14,1

Kiaulienos kumpis (žalias)

49,6

12,4

Jautiena (neapdorotas)

43

10,8

Jautiena (virta)

38

9,5

Triušis (visas susmulkintas)

37 span>

9,4

Ramiojo vandenyno kalmarai

31,6

9,3

Turkija ( lengva mėsa)

30

7,5

Kiauliena (keptas kumpis)

21,9

5,5

Krevetės

20

5,2

Menkė (virta)

16,1

4

Karpis

9,2

2,4

Karvės pienas (riebumas 3,5 %)

2,4

0,6

Taurinas nerastas augalinės kilmės produktuose arba yra nedideliais kiekiais. Tampa akivaizdu, kad vegetarams ir gyvūninių baltymų netoleruojantiems žmonėms vien mitybos neužtenka – reikia taurino tablečių

Pramoninė gamyba

Be gyvūnų, yra ir sintetinės kilmės aminorūgštis. Abi rūšys gerai absorbuojamos žmogaus organizme. Tačiau sintetinė atmaina dažniau naudojama maisto papilduose. Gamybos žaliava yra etanolaminas. Po sudėtingų cheminių reakcijų grandinės jis paverčiamas taurinu, kuris padeda papildyti atsargas organizme ir gali būti dedamas į vaistus.

Galima naudoti su užtikrintai teigti, kad ši rūšis yra visiškai ekologiška, o ne gyvūninės kilmės. Tuo pačiu metu jis yra visiškai identiškas savo poveikiu organizmui.

Kas geriau: taurino tabletės  ar produktuose?

Natūralios mitybos šalininkai, žinoma, teikia pirmenybę antrasis variantas. Tačiau norint gauti kuo daugiau naudos, reikia atminti keletą svarbių detalių:

 • ilgai verdant, taurinas beveik visiškai suyra; kepant;
 • siekdami užtikrinti geresnį pasisavinimą, paskatinti savo taurino sintezę, į racioną turite įtraukti daugiau augalinio maisto, kuriame gausu B grupės vitaminų.

Teisinga bus pakoreguoti savo mitybą, prireikus ją papildyti taurino tabletės, kurios yra prieinama visų pajamų lygių pirkėjams.

Kam labiausiai trūksta?

Yra kelių kategorijų žmonių, kuriems taurino papildai tikrai būtų naudingi.

Yra kelių kategorijų žmonių, kuriems taurino papildai tikrai gali būti naudingi:

 1. Sergantys, pagyvenę žmonės, kurių medžiagų apykaita lėta, nėra galimybės aktyviai judėti.
 2. Vegetarai, nevartojantys mėsos, pieno ar kitų gyvūninės kilmės produktų.
 3. Nėščios ir žindančios moterys yra vegetarės. Europoje ir JAV papildus jiems parenka gydantis gydytojas, nes taurinas būtinas normaliam sveiko vaisiaus formavimuisi, tolesniam vaiko augimui ir vystymuisi po gimimo.
 4. Suaugusiesiems, kurių darbas susijęs su dideliu fiziniu krūviu.
 5. Įdomūs faktai
 6. Taurinas yra naujagimiams skirtų pieno mišinių dalis. Kadangi jie negali jo gauti su motinos pienu, jis yra įtrauktas į mišinį, kad būtų užtikrintas normalus raumenų ir vidaus organų vystymasis. Papildomi papildai vaikams neskiriami – ruošiant maistą pakanka laikytis nurodytos dozės ant pakuotės. Kūdikiams trūkstant taurino, vystosi atsilikimas, lėtėja refleksai. Mokslininkai ir gydytojai taip pat vis dar tiria ryšį tarp taurino trūkumo motinos racione ir naujagimių, turinčių protinį atsilikimą, mitybos.
 7. Jei šeriate savo augintinius jau paruoštu maistu, taip pat įsitikinkite, kad jame yra taurino. Paprastai jis gaminamas iš taurino turinčio maisto, todėl jo trūkumą būtina kompensuoti. Katėms ypač trūksta. Šis faktas siejamas su fermentinės sistemos ypatumais ir silpna savo taurino biosinteze. Esant trūkumui, jiems pablogėja regėjimas, atsiranda problemų su širdies raumeniu.

Sportas ir svorio metimas

Jei esate pasiryžęs sportuoti, susitvarkykite savo figūrą, tada pasiruoškite, kad treneris sporto salėje rekomenduos tauriną vartoti papildų pavidalu.

Jei esate pasiryžęs sportuoti, susitvarkyti savo figūrą, tada pasiruoškite, kad treneris salėje rekomenduos jums vartoti taurino. papildų forma. Kodėl?

 1. Taurino suvartojimas didėja esant dideliems kroviniams. Tuo pačiu metu nerekomenduojama didinti produktų, kuriuose jo yra, skaičiaus, nes jie turi daug kalorijų ir gali sumažinti jūsų pastangas iki nulio.
 2. Taurinas teigiamai veikia širdies raumenį, todėl suaktyvėja kraujotaka ir medžiagų apykaitos procesai.
 3. Taip pat dalyvauja lipidų apykaitoje, o tai labai svarbu antsvorį turintiems žmonėms. Nedidelis papildas kartu su tinkama mityba ir mankšta duoda puikių rezultatų.

Kontraindikacijos, perdozavimas, paros dozė

Kontraindikacijos, perdozavimas, paros dozė

Pažymėtina, kad dar vienas argumentas taurino saugumo naudai yra kontraindikacijų nebuvimas. Išimtis yra individualus netoleravimas pagalbiniams komponentams. Nėštumo metu taip pat turėtumėte būti atsargūs su taurinu ir būtinai pasikonsultuokite su gydytoju. Jis atsižvelgs į jūsų mitybą ir parinks optimalų tipą bei dozę, atsižvelgdamas į visas įmanomas detales.

Pažymėtina, kad taurino perdozavimas taip pat nesukelia rimtos žalos organizmui. Tačiau tai nėra priežastis pažeisti taurino nurodymą. Geriau laikytis nurodytų dozių, trenerio ar gydytojo rekomendacijų, kad gautumėte tik naudą. Paros dozė yra nuo 1 iki 3 g grynos formos, priklausomai nuo individualių jūsų savybių.

Alkoholio negalima vartoti su priedais taurinas. Šis derinys neigiamai veikia nervų sistemos būklę, sukelia per didelį susijaudinimą, nemigą. Ypač jei kartu vartojama reguliariai.

Kokį tauriną geriau rinktis?

Kad būtų geriausia pasirinkimas, galite perskaityti taurino apžvalgas

Dabar dideliuose miestuose, tokiuose kaip Kijevas, Charkovas, Odesa, Dniepras, Zaporožė, Nikolajevas , Krivoy ragas, Poltava, Zhytomyr, nesunkiai rasite platų taurino papildų pasirinkimą iš pirmaujančių pasaulio gamintojų. Norėdami pasirinkti geriausią, galite perskaityti taurino apžvalgas tie, kurie jau yra įgiję vienokią ar kitokią formą. Tačiau šis būdas suprasti, kas jums bus geriausia, turi nemažai trūkumų.

 1. Tas pats narkotikas veikia skirtingai, atsižvelgiant į individualias savybes (ūgį, svorį, gyvenimo būdą).
 2. Reikia atsižvelgti į žmogaus mitybą, norint rasti geriausią sprendimą. Ir tai skiriasi net priklausomai nuo gyvenamosios vietos regiono toje pačioje šalyje, jau nekalbant apie užsienio šalis. Tai daugiausia paaiškina kai kurių vaistų apžvalgų nenuoseklumą.

Išmintinga pasitarti su gydytoju arba mitybos specialistas prieš taurine pirkti Kijeve, kuris padės išsirinkti jums geriausią variantą. Pavyzdžiui, kartais energijos trūkumas siejamas ne tik su taurino, bet ir su magnis, kalis, vitaminai . Tokių formų yra ir jau paruoštuose papilduose.

Skiriasi ir išleidimo forma: tabletės, kapsulės, milteliai. Sustokite ties tuo, kurį jums bus lengviau priimti. Sergantiems žmonėms, kuriems sunku nuryti, geriausiai tinka vandenyje tirpūs milteliai. Užimtiems žmonėms geriausias pasirinkimas – tabletės ir kapsulės. Juos lengva pasiimti su savimi, todėl niekada nepraleisite susitikimo.

Atminkite taurino kaina tikslumas neturėtų būti pagrindinis pasirinkimo kriterijus. Kartais paaiškėja, kad puikiai formai išlaikyti visiškai pakanka nebrangių priemonių.

DUK – dažnai užduodami klausimai:

Почему у вас цена на таурин ниже, чем у нас в Черкассах?

Мы являемся официальным дистрибьютором представленных брендов — то есть прямым поставщиком. Поэтому таурин цена Украина существенно отличается от аптек и магазинов. Что касается стоимости Черкассах, то реселлеры дополнительно включают в нее транспортные расходы на перевозку. Кроме того добавки не относятся к категории средств, цены на которые регулируются государством, поэтому процент наценки регулируют только сами продавцы.

С помощью таурина можно мышцы накачать?

Подтянуть, привести в тонус — да. А, для того чтобы увеличить мышечную массу нужны белковые добавки с аминокислотами.

А сколько составляет суточная доза в мг?

Для взрослого человека средней комплекции 400 мг. Если вы занимаетесь спортом или тяжелой физической работой, тогда доза может быть увеличена до 1000 мг. Следует придерживаться рекомендаций указанных на упаковке, если других не давал врач или тренер.

Какие витамины лучше пить с таурином?

Для лучшего усвоения нужны витамины группы В, если точнее — витамин В6. Если его недостаточно в вашем рационе, синтез в организме снижается, при этом хуже усваивается таурин в добавках.

Какой лучше таурин взять ребенку 10 лет?

Если у ребенка нормальное питание, то добавки ему не нужны. Если возникает необходимость их принимать из-за недостатка или для компенсации больших нагрузок на спортивных тренировках, то назначение делает тренер. Прием при этом должен происходить под наблюдением врача.

Turinys
 • Įdomūs faktai
 • Taurinas in medicina
 • Grožis ir taurinas
 • Kaip ji sintetinama organizme. ?
 • Maisto produktų lentelė su taurinas
 • Pramoninė gamyba
 • Kas geriau: taurino tabletės ar produktuose?
 • Kam labiausiai trūksta?
 • Sportas ir svorio metimas
 • Kontraindikacijos, perdozavimas, paros dozėKontraindikacijos, perdozavimas, paros dozė
 • Kokį tauriną geriau rinktis?
Atsakomybės neigimas

Šis tinklaraštis nėra skirtas diagnozei, gydymui ar medicininėms konsultacijoms teikti. Informacija šiame tinklaraštyje pateikiama tik informaciniais tikslais. Dėl bet kokių medicininių ir su sveikata susijusių diagnozių ir gydymo kreipkitės į savo gydytoją. Šiame tinklaraštyje pateikta informacija neturėtų būti laikoma pasikonsultavimo su gydytoju pakaitalu. Šio tinklaraščio straipsniuose pateikti teiginiai apie konkrečius produktus nėra patvirtinami dėl ligų gydymo, diagnozavimo ar prevencijos.

Ar jums patiko šis įrašas?
0
0
Straipsnio komentarai
Nėra atsiliepimų
Pridėkite savo apžvalgą

Atsiliepimai bus rodomi po moderavimo.