Facebook Pixel

Tirozinas kovojant su depresija ir papildomais kilogramais

Tirozinas kovojant su depresija ir papildomais kilogramais

Tirozinas – Tai amino rūgštis, kurią gamina žmogaus organizmas. Jo trūkumas sukelia skydliaukės veiklos sutrikimus, žemą kraujospūdį ir kūno temperatūrą (nuolat šaltos rankos ir kojos), depresiją ir lėtinį nuovargį, blauzdos raumenų sunkumo jausmą.

L-tirozinas turi šios savybės: streso mažinimas, depresija, susijaudinimo ir nerimo jausmas. Geba padidinti dėmesį, skatina greitesnį jėgų atsigavimą net po alinančių treniruočių ar emociškai sunkių įvykių. Palengvina PMS simptomus. Vaistas vartojamas įvairių rūšių priklausomybėms gydyti: kokainui, narkotikams, kofeinui.

Kitas aspektas vaistų, kurių sudėtyje yra tirozino, vartojimas – svorio metimas. Medžiaga mažina apetitą ir riebalų masę, gerina antinksčių ir hipofizės veiklą. Gerina nuotaiką, o tai svarbu dietų laikotarpiais, tai žino visi, bent kartą kovoję su antsvoriu.

Jei jaučiate nuolatinę apatiją ir mieguistumą, abejingumą viskam, kas vyksta ir lėtinį nuovargį – kreipkitės į gydytoją, gali tekti atlikti tirozino kursą.

Atsakomybės neigimas

Šis tinklaraštis nėra skirtas diagnozei, gydymui ar medicininėms konsultacijoms teikti. Informacija šiame tinklaraštyje pateikiama tik informaciniais tikslais. Dėl bet kokių medicininių ir su sveikata susijusių diagnozių ir gydymo kreipkitės į savo gydytoją. Šiame tinklaraštyje pateikta informacija neturėtų būti laikoma pasikonsultavimo su gydytoju pakaitalu. Šio tinklaraščio straipsniuose pateikti teiginiai apie konkrečius produktus nėra patvirtinami dėl ligų gydymo, diagnozavimo ar prevencijos.

Ar jums patiko šis įrašas?
0
0
Straipsnio komentarai
Nėra atsiliepimų
Pridėkite savo apžvalgą

Atsiliepimai bus rodomi po moderavimo.