Vitaminai vaikams: pasirinkti tinkamą

Vitaminai vaikams: pasirinkti tinkamą

Turinys

 1. Vitaminai vaikams: kaip išsirinkti tinkamą
 2. Geriausi vitaminai vaikams
 3. Kodėl svarbu pirkti iš patikimų įmonių

Vaiko sveikata priklauso nuo daugelio veiksnių. Vienas pagrindinių – pakankamas vitaminų kiekis organizme. Jie yra atsakingi už visų organų formavimąsi ir augimą. 

Tik kai kurie naudingi vitaminai vaikų organizmas geba pats sintetinti. Kiti gaunami iš maisto, kuris yra įtrauktas į vaikų racioną. Pakankamas vitaminų kiekis lemia normalią medžiagų apykaitą, padeda aktyviai augti ir harmoningai vystytis. Ką daryti, jei vitaminų nepakanka? Atsakymas paprastas. Turite pasirūpinti, kad įsigytumėte aukštos kokybės papildus. 

Didelė produktų asortimentas įvairaus amžiaus vaikams .

Vitaminai vaikams: kaip pasirinkti tinkamą span>

Atsižvelgiant į šiuolaikinių produktų įvairovę, lengva susipainioti.

Kai susiduriame su šiuolaikinių gaminių įvairove, lengva susipainioti. Tuo pačiu metu vitaminų pasirinkimas „iš akies“ yra labai abejotinas ir gali kelti grėsmę sveikatai. Kiekvienam vaikui jie parenkami individualiai. Produktas, kuris tinka vienam, gali sukelti sveikatos problemų kitam kūdikiui. Ką tai reiškia? Prieš pirkdami vitaminus vaikams, išmokite keletą svarbius dalykus, kad nepakenktumėte mažam kūnui. Skiriant šiuos vaistus, atsižvelgiama į šiuos veiksnius.

 1. Amžius. Natūralu, kad 1 metų ir 6 metų vaikai turi skirtingus kasdienės normos vitaminų ir mineralų kiekius, patenkančius į organizmą. Todėl gamintojai ant pakuotės visada nurodo amžiaus intervalą.
 2. Skundai, bendra sveikatos būklė. Konsultacijos su specialistu padės nustatyti organizmo trūkumus. Didžiausią dėmesį skiriant jų atsikratymui, skiriama optimaliausia vitaminų vaikams imunitetui ir daugiau. Viskas priklauso nuo tiesioginių įrodymų.
 3. Maitinimo funkcijos. Kasdienėje vaiko mityboje ne visada gausu visaverčio subalansuoto maisto. Kad organizmas dėl to nenukentėtų, galite pasinaudoti šiuolaikinių vaistų pagalba. Jie visiškai patenkina kasdienius organizmo poreikius ir kompensuoja tam tikrų medžiagų trūkumą.
 4. Gyvenamosios vietos regionas. Ryškus pavyzdys yra vitamino D trūkumas regionuose, kuriuose atšiaurios klimato sąlygos. Yra žinoma, kad jo gamyba vyksta saulės spindulių įtakoje. Trūkumas gali sukelti rimtų pasekmių: rachitą, nenormalų skeleto vystymąsi. Į vitaminų Ukrainos vaikams skaičių įeina ir šis organinis junginys. 
 5. Išdavimo forma. Glaudžiai susijęs su amžiumi. Jei vaikams parodyta, kad jie skiria vaistus sirupų ir lašų pavidalu, tai vitaminai vaikams nuo 5 metų ir vyresniems gaminamas tabletėmis, dražė. Neretai galima rasti vizualiai patrauklių ir skanių vitaminų turinčių preparatų, pagamintų kramtomųjų saldainių pavidalu.

Jei pasirinksite pagal visus šiuos punktus, vaiko organizmas jaus tik naudą. Jis taps atsparesnis, aktyvesnis, o sveikata kartais stiprės. Augimas ir vystymasis visiškai atitiks amžių.

Geriausi vitaminai vaikams

Apie įmonę svetainė "Biotus" pristatomos skirtingos narkotikų rūšys.

Įvairių rūšių vaistai pristatomi „Biotus“ svetainėje. Čia galite rasti produktą, kuris geriausiai atitiks bet kurio vaiko poreikius. Tarp populiariausių vitaminų veislių galima išskirti šiuos produktus:

Pavadinimas

Kodėl tai svarbu vaiko organizmui

Vitaminas C

Jo veiksmas skirtas stiprinti imunitetą sistema. Vitaminas C turi galingų antioksidacinių savybių. Jis padeda organizmui kovoti su virusais, bakterijomis, saugo nuo žalingo toksinų poveikio. Šio junginio dėka geležis pasisavinama kur kas geriau, o tai reiškia, kad ženkliai sumažėja rizika susirgti anemija. Šie argumentai visiškai patvirtina faktą, kad askorbo rūgštis yra įtraukta į svarbiausiųvitaminų vaikams nuo 6 metų sąrašą ir daugiau. span>

Kalcis

Negaunant pakankamai kalcio, organizmas pradeda rimtai kentėti. Stiprūs dantys ir kaulai, normalus skeleto vystymasis ir gerai koordinuotas raumenų darbas yra svarbiausia šio junginio užduotis. Nervų sistemos sveikatai, tinkamam širdies darbui, normaliai kraujagyslių būklei taip pat reikalingas Ca. Rinkdamiesi vitaminus vaikams nuo 7 metų nepamirškite apie jo vertę.

Vitaminas D3

Nepakeičiamas aktyviam vaiko augimui. Jo dėka daug geriau pasisavinamas kalcis, stiprėja kauliniai audiniai. D3 vaidina svarbų vaidmenį net ugdant intelektinius gebėjimus. Pakankamas jo kiekis teigiamai veikia beveik visas organų sistemas ir gerina medžiagų apykaitos procesus organizme.

Multivitaminai ir multimineraliniai papildai

Jie veikia kaip burtų lazdelės, nes sudėtyje yra vertingų junginių, reikalingų visapusiškai palaikyti organizmo sveikatą. Įsigiję kokybiškus vitaminus vaikams nuo 8 metų ir kitų amžiaus kategorijų, gaunate galimybę užpildyti trūkumą. svarbių medžiagų vaiko organizme vartojant viską po 1 tabletę per dieną. Būtent pagal šią schemą tokie vaistai dažniausiai vartojami.

'Biotus' kataloge yra produktai tik iš patikimų gamintojų, tokių kaip Carlson Labs, Nature's Plus, Now Foods, Gummi King, Vitatone, Rainbow Light, L'il Critters, Nature's Bounty, Orthomol ir daugelis kitų. Taip pat galite užsisakyti Solgar vitaminų vaikams.

Kodėl svarbu pirkti iš patikimų įmonių

Norite užsisakyti produktą, kuris yra skirtas pagerinti vaiko sveikatą? Tuomet reikia ypač atidžiai žiūrėti į pasitikėjimo įmone, kurioje atliekamas užsakymas, klausimą. „Biotus“ garantuoja aukštą kataloge pateiktų produktų kokybę. Tai patvirtina tinkamas sertifikatas ir ilgalaikis vaisingas bendradarbiavimas su žinomais užsienio tiekėjais.

Pirkimas Amerikietiški vitaminai vaikams čia tikrai nesusidursite su padirbtu. Įmonė yra atsakinga už kiekvieno kliento sveikatą. Parduodamos tik patikrintos prekės. Jis visiškai atitinka Ukrainos sanitarinius ir aplinkosaugos standartus ir už prieinamą kainą.

Patyrę „Biotus“ darbuotojai jums pasakys kaip išsirinkti tinkamusgeriausius vitaminus vaikams. Kiekvienam, pasimetusiam tarp plataus prekių asortimento, vadybininkai kompetentingai patars, čia dirba vaikų ir suaugusiųjų sveikatos labui, įdeda į verslą savo sielą.

Turinys
 • Turinys
 • Vitaminai vaikams: kaip pasirinkti tinkamą span>
 • Geriausi vitaminai vaikams
 • Kodėl svarbu pirkti iš patikimų įmonių
Atsakomybės neigimas

Šis tinklaraštis nėra skirtas diagnozei, gydymui ar medicininėms konsultacijoms teikti. Informacija šiame tinklaraštyje pateikiama tik informaciniais tikslais. Dėl bet kokių medicininių ir su sveikata susijusių diagnozių ir gydymo kreipkitės į savo gydytoją. Šiame tinklaraštyje pateikta informacija neturėtų būti laikoma pasikonsultavimo su gydytoju pakaitalu. Šio tinklaraščio straipsniuose pateikti teiginiai apie konkrečius produktus nėra patvirtinami dėl ligų gydymo, diagnozavimo ar prevencijos.

Ar jums patiko šis įrašas?
0
0
Straipsnio komentarai
Nėra atsiliepimų
Pridėkite savo apžvalgą

Atsiliepimai bus rodomi po moderavimo.