Facebook Pixel

Sveikata ir ilgaamžiškumas su gyvenimo pratęsimu

Sveikata ir ilgaamžiškumas su gyvenimo pratęsimu

Biotus — Oficiali vitaminų rezidencija sparčiai vystosi, o neseniai tapome oficialiu kito amerikietiško prekės ženklo platintoju .

Life Extension specializuojasi vitaminų, taip pat anti- - senėjimo kremai. Įmonė savo veiklą pradėjo 1980 m., o pradinis tikslas buvo sukurti senėjimą stabdančius produktus. Kelionės pradžioje įmonei pavyko pritraukti investuotojus (150 mln. USD), kurie domėjosi vaistų kūrimu šioje srityje. Bendrovė taip pat sukūrė daug įvairių vitaminų.

Įmonės faktai

Gyvenimo pratęsimas — tai pirmoji įmonė, kuri naudojo mažas aspirino dozes kovojant su širdies priepuoliu. Ir dabar tai praktikuojama medicinoje visame pasaulyje.

Tai buvo Life Extension mokslininkai, kurie pirmą kartą atrado naudingų savybių kofermentas Q10 širdies sveikatai. Jie taip pat atskleidė polinesočiųjų riebalų rūgščių įtaką Omega-3 širdies funkcijai.

1990 m. bendrovė pradėjo veiksmingai naudoti melatoniną prieš senėjimas. Po ilgų tyrimų buvo parašytos kelios knygos apie tai, kaip melatoninas veikia mūsų organizmą. Šios bendrovės mokslininkai taip pat atrado pavojingos organizmo būklės simptomus, vaistus nuo depresijos ir vaistų nuo hepatito C.

Vėlesniais metais , mokslininkai iš Life Extension daugiausia dėmesio skyrė senėjimo tyrimams ir visam pasauliui papasakojo, kaip  antioksidantai padeda kovoti su ateroskleroze, o vėliau pradėjo kurti vaistus nuo Alzheimerio sindromo.

Remiantis autoritetingu Amerikos vartotojų laboratorijos įvertinimu, "Life Extension" prekės ženklas laimėjo 4 iš 8 nominacijų kategorijoje "Klientų pasitenkinimas specializuotų vaistų pramonėje". Joks pirmaujantis vitaminų prekės ženklas JAV anksčiau nebuvo gavęs tiek apdovanojimų.

Dabar mūsų svetainėje galite rasti visame pasaulyje pripažintą prekės ženklą. Užsisakykite vitaminų iš Life Extension internetinėje parduotuvėje biotus.ua —  pristatome iš JAV su kokybės garantija.

Turinys
  • Įmonės faktai
Atsakomybės neigimas

Šis tinklaraštis nėra skirtas diagnozei, gydymui ar medicininėms konsultacijoms teikti. Informacija šiame tinklaraštyje pateikiama tik informaciniais tikslais. Dėl bet kokių medicininių ir su sveikata susijusių diagnozių ir gydymo kreipkitės į savo gydytoją. Šiame tinklaraštyje pateikta informacija neturėtų būti laikoma pasikonsultavimo su gydytoju pakaitalu. Šio tinklaraščio straipsniuose pateikti teiginiai apie konkrečius produktus nėra patvirtinami dėl ligų gydymo, diagnozavimo ar prevencijos.

Ar jums patiko šis įrašas?
0
0
Straipsnio komentarai
Nėra atsiliepimų
Pridėkite savo apžvalgą

Atsiliepimai bus rodomi po moderavimo.