Facebook Pixel

Tribulus terrestris naudojimas sporte

Tribulus terrestris naudojimas sporte

Tribulus yra preparatas, pagamintas iš augalo ekstrakto. Visiškai nekenksmingas, natūralus, augalinės kilmės. Padeda padidinti testosterono gamybą organizme. Šį faktą patvirtina įvairiausi tyrimai, kuriuos atliko mokslininkai visame pasaulyje.

Dabar „Tribulus“ užima vieną pirmųjų vietų tarp priemonių, kurios prisideda prie sportinės veiklos efektyvumo ir tinkamai naudojamos tai lems: greitą sausos masės padidėjimą, jėgos padidėjimą, ištvermės padidėjimą, gebėjimą intensyviai virškinti baltymus.

Tribulus yra natūralus testosterono stimuliatorius, kuris yra svarbus hormonas žmonėms, norintiems padidinti jėgą ir raumenų augimą.

Turėdamas diuretikų poveikį, gali greitai pašalinti skysčių perteklių iš organizmo, todėl sportininkai jį vartoja kelias dienas prieš varžybas.

Vaistas gali puikiai pakeisti anabolinius steroidus, o tiesiog pakelti bendrą tonusą. .

Tribulus naudoja geriausi visų šalių sportininkai ir kultūristai, nes padeda ne tik pasiekti puikių rezultatų sportuojant, bet ir teigiamai veikia vyrų sveikatą.

Atsakomybės neigimas

Šis tinklaraštis nėra skirtas diagnozei, gydymui ar medicininėms konsultacijoms teikti. Informacija šiame tinklaraštyje pateikiama tik informaciniais tikslais. Dėl bet kokių medicininių ir su sveikata susijusių diagnozių ir gydymo kreipkitės į savo gydytoją. Šiame tinklaraštyje pateikta informacija neturėtų būti laikoma pasikonsultavimo su gydytoju pakaitalu. Šio tinklaraščio straipsniuose pateikti teiginiai apie konkrečius produktus nėra patvirtinami dėl ligų gydymo, diagnozavimo ar prevencijos.

Ar jums patiko šis įrašas?
0
0
Straipsnio komentarai
Nėra atsiliepimų
Pridėkite savo apžvalgą

Atsiliepimai bus rodomi po moderavimo.