Facebook Pixel

Antioksidantai Solgar – ligų prevencija

Antioksidantai Solgar – ligų prevencija

Antioksidantai – tai medžiagos, slopinančios oksidacinius procesus (o mokslininkai jau įrodė, kad oksidaciniai procesai yra daugelio ligų priežastis). Nepalanki aplinka, tokia kaip Ukrainoje, daro labai rimtą poveikį žmogaus organizmui ir, deja, šis poveikis dažnai būna neigiamas.

Antioksidantai gali padidinti imunitetą ir padėti organizmui kovoti su įvairiais kenksmingais aplinkos poveikiais, sustabdyti arba žymiai sulėtinti senėjimo procesus ir net kompensuoti vitaminų, mineralų ir amino rūgščių trūkumą.

Solgar antioksidantai išsiskiria aukšta visų komponentų kokybe, kurią išvis griežtai kontroliuoja įmonės specialistai. gamybos etapai, patogi vaisto dozė ir forma, taip pat įvairios skonio galimybės – kiekvienas galės išsirinkti sau kompleksą.

Tai yra rekomenduojama vartoti Solgar antioksidantus ne tik sergant, bet ir profilaktiškai. Narkotikų kursai bus ypač naudingi profesionaliems sportininkams padidėjusio streso laikotarpiais.

Atsakomybės neigimas

Šis tinklaraštis nėra skirtas diagnozei, gydymui ar medicininėms konsultacijoms teikti. Informacija šiame tinklaraštyje pateikiama tik informaciniais tikslais. Dėl bet kokių medicininių ir su sveikata susijusių diagnozių ir gydymo kreipkitės į savo gydytoją. Šiame tinklaraštyje pateikta informacija neturėtų būti laikoma pasikonsultavimo su gydytoju pakaitalu. Šio tinklaraščio straipsniuose pateikti teiginiai apie konkrečius produktus nėra patvirtinami dėl ligų gydymo, diagnozavimo ar prevencijos.

Ar jums patiko šis įrašas?
0
0
Straipsnio komentarai
Nėra atsiliepimų
Pridėkite savo apžvalgą

Atsiliepimai bus rodomi po moderavimo.