Facebook Pixel

Atminties problemos? Atėjo laikas jūsų vitaminams!

Atminties problemos? Atėjo laikas jūsų vitaminams!

Atminties problemos prasideda mažai. Negalite prisiminti, ar išjungėte lygintuvą, ar viryklę, dienomis pamiršite nusipirkti gatavų gaminių. Tada viskas pablogėja ir negalite prisiminti, ką pusryčiavote ar kur padėjote raktus. Atminties problemos yra tiesiogiai susijusios su smegenų veikla ir dažniausiai prasideda sulaukus 40–45 metų, nors, žinoma, vienos taisyklės nėra.

Kaip ir visam kūnui, smegenims reikia papildyti vitaminais ir mikroelementais. Gaukite visą būtinų maistinių medžiagų kiekį iš maisto – beveik nerealu net su labai įvairia ir subalansuota mityba, nors tai mūsų laikais ir mūsų šalyje itin reta.

Specialūs vitaminų kompleksai atminčiai susideda iš B grupės vitaminų, vitaminų P, E ir D. Taip pat populiarūs ir veiksmingi yra ženšenis, Ginkgo Biloba ir fosfatidilserinas. title='Vitamins for memory'>Pirkite vitaminus atminčiai „Biotus“ internetinėje parduotuvėje su pristatymu į bet kurį Ukrainos miestą.

Atsakomybės neigimas

Šis tinklaraštis nėra skirtas diagnozei, gydymui ar medicininėms konsultacijoms teikti. Informacija šiame tinklaraštyje pateikiama tik informaciniais tikslais. Dėl bet kokių medicininių ir su sveikata susijusių diagnozių ir gydymo kreipkitės į savo gydytoją. Šiame tinklaraštyje pateikta informacija neturėtų būti laikoma pasikonsultavimo su gydytoju pakaitalu. Šio tinklaraščio straipsniuose pateikti teiginiai apie konkrečius produktus nėra patvirtinami dėl ligų gydymo, diagnozavimo ar prevencijos.

Ar jums patiko šis įrašas?
0
0
Straipsnio komentarai
Nėra atsiliepimų
Pridėkite savo apžvalgą

Atsiliepimai bus rodomi po moderavimo.