Facebook Pixel

Vitaminai suaugusiųjų ir vaikų imunitetui stiprinti

Vitaminai suaugusiųjų ir vaikų imunitetui stiprinti

Žmogaus imunitetas, nepaisant jo svarbos organizmui, iš tikrųjų yra labai trapus ir jo palaikymas bei nuolatinė priežiūra yra tiesiog būtina suaugusiems ir vaikams.

Imunitetas susilpnėja dėl įvairių neigiamų veiksnių poveikio žmogaus organizmui. Tokie veiksniai gali būti: užteršta aplinka, nekokybiškas, nešvarus vanduo, įvairūs konservantai produktuose, vaistai (antibiotikai, chemoterapija, hormonai), fizinė ir psichinė įtampa, stresas ir pervargimas ir kt.

Vadinamosios rizikos grupės yra vaikai, pagyvenę žmonės, taip pat suaugusieji, kurie dėl įvairių priežasčių nesilaiko miego ir mitybos.

Vitaminai imunitetas &ndash ; būtinybė tiems suaugusiems ir vaikams, kurie yra veikiami minėtų neigiamų veiksnių, taip pat masinio sezoninių virusinių ligų plitimo laikotarpiais.

Specialiai sukurti vitaminų kompleksai imunitetui stiprinti palaikys organizmą ir leis jums bei jūsų šeimos nariams išlikti sveikiems , nepriklausomai nuo orų už lango, aplinkos aplinkos ir įvairių įtemptų kasdienių situacijų.

Atsakomybės neigimas

Šis tinklaraštis nėra skirtas diagnozei, gydymui ar medicininėms konsultacijoms teikti. Informacija šiame tinklaraštyje pateikiama tik informaciniais tikslais. Dėl bet kokių medicininių ir su sveikata susijusių diagnozių ir gydymo kreipkitės į savo gydytoją. Šiame tinklaraštyje pateikta informacija neturėtų būti laikoma pasikonsultavimo su gydytoju pakaitalu. Šio tinklaraščio straipsniuose pateikti teiginiai apie konkrečius produktus nėra patvirtinami dėl ligų gydymo, diagnozavimo ar prevencijos.

Ar jums patiko šis įrašas?
0
0
Straipsnio komentarai
Nėra atsiliepimų
Pridėkite savo apžvalgą

Atsiliepimai bus rodomi po moderavimo.